Mars görevi için yeni bir plan

Bomba gibisin

Çin’de hava kirliliği için alarm

Uzay Temalı 10 Film

Zigavus Şampuan

Güzellik 20 Kasım 2017

Zigavus Şampuan Nedir?

Zigavus şampuan, içerdiği sarımsak özleriyle, saç kökle​​​​​rini besleyip güçlendiren, zayıf ve yıpranmış saç tellerini onarıp canlandıran, saç dökülmesini önleyici ve hacim verici, etkileri klinik olarak test edilip onaylanan ve saç üzerindeki gücü kanıtlanmış olan bir saç bakım şampuanıdır.

Zigavus Şampuanı Kimler Kullanabilir?

Zigavus şampuan yoğun saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalanlar,

Saç telleri güçsüz ve seyrek saçlı olanlar, sağlıksız ve yıpranmış saçlara sahip olanlar, saçlarının geç uzamasından şikâyetçi olanlar ve saçında kepek problemi olanlar tarafından rahatça kullanılmakta olup, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve tüm saç tipleri kullanılabilir.

Neden Zigavus Şampuan Kullanılmalı?

Zigavus şampuan, içeriğinde bulunan doğal sarımsak özleri, sarımsak ekstresi, çeşitli vitamin ve mineraller, kalsiyum, çinko ve beta karoten sayesinde, saça bakım yapıp yeniden onarır ve yıpranmış saçların eski sağlığına kavuşmasını sağlayarak saça direnç ve güzel bir görünüm kazandırır.

Saç dökülmesini büyük ölçüde durdurarak saçların daha sık ve daha kaliteli bir görünüm almasını sağlar. Saçlardaki mat görünümü kaldırarak saçlara canlılık ve doğal bir parlaklık verir. Geç uzayan saçların hızlı ve sağlıklı uzamasına etki eden Zigavus şampuan, aynı zamanda saçtaki seyrek görünümü de minimuma indirir. Ayrıca kepeği giderir ve saç derisindeki ölü derileri yok ederek yeniden kepek oluşumunu önler. Saç ekimi yaptırmış olan kişiler tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bütün bunların yanı sıra Zigavus şampuanın en önemli özelliği, sarımsak kokmamasıdır. Sarımsak özleri içeren bu şampuan, kullanıcılarını hiçbir şekilde rahatsız etmez ve kötü kokmaz. Ayrıca ciltte ve saç derisinde, alerji, yan etki vs. gibi olumsuz durumlar yaratmadığı için güvenle kullanılabilir.

Zigavus Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saçların yoğunluk ve sıklığına göre avuca bir miktar Zigavus şampuan dökülerek ıslak saça yedirmek suretiyle uygulanır. Masaj yapıp iyice köpürtülür ve yaklaşık 5 dakika kadar saçta bekletilir. Ardından durulama işlemine geçilir ve saç iyice durulanarak şampuandan arındırılır.

Bu işlemi banyoya girme sıklığınıza göre istediğiniz miktar ve sıklıkta tekrar edebilirsiniz. Saçınızdaki sorun devam ettiği sürece Zigavus şampuanın yanında ekstra şampuanlar kullanılmamalıdır. Tedavi süresince, tek başına Zigavus kullanmak yeterli olacaktır.

https://www.dermoeczanem.com/zigavus

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.