Neden 1 Nisan Şakası Yaparız?

Bebeğin makatından kan geldi

Neden İspanyolca öğrenmeliyim?

Pokemon Go Türkiye’de ne zaman çıkacak?

Yüz hatları nasıl ortaya çıkar

Güzellik 8 Mayıs 2016

Çoğu kadın yüz hatlarını daha iyi belirginleşmesi ve daha ön plana çıkmasını istemektedir.

Estetik yardımına başvurmadan yüz hatları nasıl ortaya çıkar bir bakalım,
Öncelikle yüzünüzü daha belirginleştirmek isteyenlerin ilk olarak dikkate alacağı yüzündeki kısım elmacık kemikleridir.

Elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak yüzün daha iyi belirginleşmesini sağlamaktadır.

Bu yüzden yapmanız gereken tek şey elmacık kemiklerinin altına koyu tonlarda bir allık sürmek işe yarayacaktır.

Allıktan ziyade elmacık kemiklerinizin altına süreceğiniz cilt renginizden daha koyu bir renk fondöten yardımıyla da aynı görüntüye kavuşmanız mümkündür.

Aynı şekilde uygulayacağımız elmacık kemikleri altına yaptığımız çalışmayı çene altı kısmına da yapmalısınız. İyice yaydığınız bu ürünleri cilt yapınıza yedirerek çene kısmını ve elmacık kemiklerini ortaya çıkmasını sağlayacaksınız.

Bu işlem bittikten sonra gel gelelim kadınların en çok istediği, dudaklarının daha ön plana çıkartacak iri dudaklara sahip olmanın püf noktalarına.

Dudaklarınızı daha belirginleştirmek ve daha büyük göstermek adına yapmanız gereken tek şey dudak kalemi yardımıyla alt dudak çevresinin bir alt kısmına sürmeniz olacaktır. Böylelikle basit bir şekilde daha büyük gösteren dudaklara sahip olacaksınız.
Burnunuzun daha zarif durması adına yapacağınız işlemde, bir kahverengi göz kalemi yardımıyla burnun her iki tarafından burun deliklerine doğru bir çizgi çekilme işlemini gerçekleştirmenizdir. Çizdiğiniz bu şekli burnunuza iyice görünmeyecek şekilde yedirmeniz gerekir.

Bu işlemi yaptıktan sonra artık istenilen bir yüz ve daha belirginleşen bir yüz şekillerinin artık  ortaya çıktığına şahit olacaksınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.