Acil iniş yaparken aniden alev aldı

Tarkan EXPO 2016 Antalya’da konser verecek

Ispanaktan bomba dedektörü

Kangal Hot Springs With Fish

Yurtdışından ve Dünyadan son dakika haberleri

Sosyal Haber 2 Temmuz 2017

Galgale, uluslararası basına dair son dakika haberlerini güvenilir şekilde veren kapsamlı haber bir sitesidir.

Tüm dünyaya dair güncel haberler, www.galgale.com‘dan detaylarıyla takip edilebilir.

Yurtdışı ve dünyadaki anlık siyaset, ekonomi, kültür, magazin ve spor gelişmelerinden haberdar olmak için galgale, gereken bilgi ihtiyacını tek başına karşılayan yapıdadır

Dünya üzerindeki farklı ülkelerin en çok ilgi gören haber sitelerinin güncel olarak yayınlandığı galgale.com, yurtdışı haberler açısından doyurucu niteliktedir. Newyork times, Guardian, Bild, Japan Times, İndepentent ve The Sun gibi günlük dünya gazeteleri, anlık gelişmeleriyle Türkçe olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Sitenin kolay kullanım menüsünden yabancı basın ile ilgili tüm haberlere ulaşılabileceği gibi, arama butonu ile istenilen ülkenin istenilen içerikteki haberleri kolayca aranarak takip edilebilir.

Dünya üzerindeki ülkelerin farklı alanlardaki gelişmelerini, önde gelen haber sitelerinden tek tek takip etmek yerine, galgale.com’dan tüm dünya gelişmeleri aynı anda takip edilerek her konuda bilgi sahibi olunabilir.

Yabancı basın haberleriyle ilgilenenler için kapsamlı hizmet veren haber platformu, zengin içeriğiyle, dünya siyaseti, ekonomi ve magazin haberlerini günlük olarak vermektedir. Yurtdışı haberleri hakkında her konuda bilgi veren haber sitesi, Türkçe sunumla, herkesin dünya gelişmelerinden haberdar olmasını sağlamaktadır. Sağlıktan spora, siyasetten magazin ve asayişe kadar tüm dünya olayları, popüler kaynakların anlatımıyla, tek bir platformdan verilmektedir.

Günlük dünya gazeteleri haberlerinin türkçe olarak tek bir paltformdan sunulması, yurtdışı ile ilgili haberler hakkında herkesin kolaylıkla bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Galobal gazetecilik hizmetiyle dış basın hakkında her konuda ayrıntılı bilgiler sunan ve Dünya gelişmelerinden anlık olarak haberdar olma imkanı veren Galgale, sosyal paylaşım platformları facebook ve twitterden de takip edilebilmektedir. Sosyal medya hizmeti, Dünya gelişmelerinin her an her yerde, Türkçe olarak tek bir platformdan takip edilmesi için, galgale.com tarafından kullanıcılara sunulan bir ayrıcalıktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.