Şampiyon Cleveland Cavaliers

Hipnotik Uyku nedir ?

Rekor düzeyde siber saldırılar olacak

Ziyaretçi sayısı 70 bine ulaştı

Yüksek Kazandıran (TBM) Adsense Siteleri

Ekonomi 30 Ağustos 2016

Kolay para kazanın

TBM Oranı yüksek siteler nelerdir? Adsense en çok kazandıran siteler kelimeler nelerdir

İnternet üzerinden Adsense gibi reklam hizmetlerinden faydalanarak kazanç sağlayabilirsiniz. Bu aşamada her sitenin farklı şekilde kazancı olabilir. Ancak kazancın artmasını istiyorsanız bunun için çaba sarf etmeli ve akıllıca davranmalısınız. Adsenseden para kazanmak için en uygun site kategorisini seçmeniz gerekiyor. Bunların yanı sıra hangi ülkeye hitap edeceği de oldukça önemli. Ülkemizde, reklam oranlarının düşük olması sebebi ile Türkiye’ye hitap edilecek sitelerden kaçınmak gerekir. Yabancı sektörde sitelerinizin tık başına bol kazanç yakalaması mümkündür.

Sektör olarak yabancı sitelerde kazanç sağlamak isteyen bir birey; (Tavsiyemiz ingilizce, hit sorunu yaşamazsınız birçok ülkeye hitap ediyor ve bu dili kullanıyor ayrıca ulusal dil)

1. Sağlık (Psikoloji vs. gibi alt dallarda olabilir)
2. Otel (Hit dalgalanması çok olur)
3. Mobilya
4. Moda
5. Dekorasyon

Üzerine site açabilir. Bu 5 sektör Türkiye’de de oldukça kazanç sağlayan sektörler arasındadır. Saç ekimi de şuan piyasada. Türkiye için 0,15$ civarı kazanç getirirken, Yabancı sitelerde bu kazanç 0,30 civarı olmaktadır. Kazancınız arttıkça bu oranlarda değişmeler görülmesi oldukça normaldir. Eğer adsense üzerinden kazanç sağlamak istiyorsanız o günün koşullarına uygun bir site açmanız gerekecektir. Bu aşamadan sonra ise sitenizi geliştirmek ve her geçen gün kazancınızı katlatmaya çalışmak olacaktır. Aylık olarak 100 dolar kazanç sağladığınızda ise bu kazandığınız paraları mutlulukla harcayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.