jüpiter, güneş sistemi’nin en yaşlı gezegeni

Yunanistan’dan ülkelerine döndüler

Robotlar insaları işlerinden ediyor

Klasik Beyaz Bayan Gömlek Önerileri

YGS yaz kampı

Eğitim 26 Haziran 2016

Ankaraders.com

Uzun süreler ygs ye hazırlanıp, başarısız olan bir ygs mağduruysanız Ankaraders.com ile tanışıp 21 gün düren ve tam donanımlı olarak alacağınız eğitimler ile Ersoy Hoca tecrübesinden yararlanarak ygs sınavını sizin için basit bir sınav haline getirebilirsiniz.

Ygs sınav konularını kapsayan ve matematik, kimya, fizik derslerinden oluşan 160 saatlik yoğun bir eğitim programının ardından  soru çözüm seansları ve alanlarından yetkin hocaları ile sizlere tam destek veren Ankaraders.com  ygs sınavından istediğiniz puanı almanızı sağlıyor.  1 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak olan ve 21 gün sürecek yoğun eğitim programında  5 er kişilik öğrenci grupları ile  kurs göreceksiniz. Küçük gruplar  halinde eğitim almanız Şafak Ersoy Hocadan doğrudan eğitim almanızı sağlıyor. Geçmiş yılların ygs tecrübesi ve alanında yetkin, uzman bir hoca olması nedeniyle ygs sınavı analizleri  sizlere yol gösterecek, sınavda çıkabilecek sorular hakkında özel çalışmalar yapabileceksiniz.

Ankaraders.com da sizlere 79 saatlik uzun bir matematik eğitimi verilerek ygs sınavında çıkacak olan matematik soruları ile ilgili soru çözümleri sayesinde matematik konularını eksiksiz bir şekilde çalışarak sınava gireceksiniz. 45 er saat fizik ve kimya konularında ise yetkin  ve alanında uzman hocaların verecekleri dersler ve eğitimler sayesinde sınavda tüm soruları kolayca yapabileceksiniz.  Ersoy hoca ile soru çözümlerine katılarak daha önce çıkmış olan  sınav sorularını çözerek sınav öncesi pratik çözüm yolları öğrenecek ve sınav esnasında zaman kazanarak sınavı başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.