2017 ‘DE UYGULANACAK ASGARİ ÜCRET BELLİ OLDU

Online Tesbih Alışverişinde Ürün Çeşitliliği ve Ekonomik Fiyatlar

Süper Salı

29 Ridiculous Tips For Making The Most Of Curly Hair

WhatsApp çöktü

Teknoloji 23 Ekim 2016

WhatsApp mesaj gönderme çalışma sorunu mu var? WhatsApp’ ta akşam saatlerinde oluşan sorun nedeniyle bazı bölgelerde mesaj gönderme sorunu yaşanmakta. Erişim sorunu nadirde olsa bazı kullanıcıları etkiledi. Konuyla ilgili her hangi bir bilgi yer almamakta. Ama dünya genelinde DDoS saldırıları nedeniyle bu sorunun olduğu tahmin ediliyor.

Yarın gün içerisinde bu sorun çözülecektir. WhatsApp uygulamasında fotoğraf, video ve mesaj gönderirken ara ara hata alındığı yönünde bazı kullanıcılarda şikayet görüldü. Sorunun kendileri kaynaklı olduğunu düşünen kullanıcılardan bazıları uygulamayı silip tekrar yükleyip denedi. WhatsApp bağlantı sorunu için öneriler:

Cep telefonunuzu kapatıp açınız. Operatör (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) internetini kullanıyorsanız, farklı bir yerden internet erişimi yapmayı deneyiniz. Kablosuz internet bağlantısı üzerinden deneyebilirsiniz. Sorun operatörünüz kaynkalı olabilir. Operatörün bazı bölgelerde sorun yaşaması veya WhatsApp kaynaklı olabilir.

WhatsApp’ ta fotoğraf, video ve mesaj gönderme de sorun mu var? WhatsApp çalışmıyor mu? WhatsApp açılmıyor mu? Neden göndermiyor hata mı var?

Andronova

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.