Fındık Fiyatları Artmayacak!

Dağ 2 Sinemalarda

Kopya çekmenin 32 şekli

BİR GÜN NEDEN 24 SAAT

Whatsapp Apk İndir ! – Whatsapp Son Sürüm İndirme !

Teknoloji 26 Temmuz 2016

CEp telefonu ve tapletler için artık olmazsa olmaz en önemli uygulamalardan birisi olan dosya ve veri paylaşımlı uygulama WhatsApp, artık klasik mesajlaşma yöntemini geride bıraktı. Hem Android hemde Apple’nın IOS işletim sisteminde en fazla indirilen uygulama olan Whatsapp’ı Apple Store ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Whatsapp İndirme İşlemi Tamamen Ücretsizdir! IOS ve Android marketlerde WhatsApp uygulamasını edinmek için sadece bu platformlarda WhatsApp araması yapmanız yeterli. Arama sonrası karşınıza whatsapp’ın simgesi belirecektir.

WhatsApp simgenin yanında veya altında bulunan indir butonuna tıklamanız halinde uygulama, kullandığınız cihaza yüklenmeye başlar. Ancak belirtmekte fayda var. bu işlemler tamamen ücretsizdir. Eğer herhanbi biri veya herhanbi bir servis sizden bu yönde ücret talep ediyorsa ordan hemen uzaklaşın!  Whatsapp Nedir? WhatsApp, kullanıcılarına anlık mesajlaşma, sesli veya görüntülü konuşma gibi hizmetleri kullanılan internat paketi üzerinden veya Wi-Fi üzerinden ekstra ücret ödenmek zorunda kalınmaksızın sunan mobil bir uygulamadır. WhatsApp kullanarak, sevdiklerinizle veya yakınlarınızla telefon üzerinden mesajlaşabilir, sesli veya görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

WhatsApp bu hizmetler için hiç bir zaman ücret talep etmez.

Bu nedenle özellikle son günlerde gündeme gelen WhatsApp Gold veya WhatsApp Plus gibi ürünlere kanarak ücret ödememenizi özellikle tavsiye ederiz.  WhatsApp İndir WhatsApp uygulaması kullanıcıları arasında internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma, emoji gönderme, dosya veya fotoğraf gönderme gibi hizmetler sunan bir akıllı telefon uygulamasıdır.

IOS ve Android platformlarından elde edilebilecek ve kullanılabilecek olan WhatsApp uygulaması, Windows Phone üzerinde ise yeteri kadar etkili olmadığı gibi indirme imkanı da şimdilik sunulmuyor.

Windows kullanıcıları, geçtiğimiz hafta içinde hizmete sunulan WhatsApp Web uygulaması ile masaüstü bilgisayarlar ve Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlarda da kullanabilmeye başladılar.  WhatsApp uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek için telefonunuzun işletim sistemine uygun olan uygulama marketini kullanabilirsiniz. Apple ürünleri için App Store, Andorid için ise Andorid Google Play Store üzerinden indirilerek telefonlara yüklenebilir.

Google Play Store üzerinden indirmek için Buraya App Store üzerinden indirmek için ise buraya tıklayın

Google Play Store üzerinden indirmek için Buraya

App Store üzerinden indirmek için ise buraya tıklayın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.