17 Masterful Body Paintings by Eric Adrian Thompson

Süperman 1 milyon dolara satıldı

Güvensizlikle başa çıkma yolları

Uyuşturucu ile mücadele aynı zamanda terörle mücadelenin bir parçasıdır

Wattpad Nedir ?

Sosyal Meydan, Teknoloji 21 Şubat 2016

Son zamanlarda yakaladığı büyük çıkış sayesinde adından oldukça söz ettiren Wattpad, dünyaca ünlü bir hikaye paylaşma ve keşfetme platformudur. Ücretsiz olan platformda yeni arkadaşlar edinebilir, o kişilerin hikayelerini okuyarak yorum ve paylaşım yapabilir ve oy verebilirsiniz.

Türkiye’den oldukça yoğun bir katılımın olduğu Wattpad’i, Türkçe arayüzle kolay, anlaşılır ve bir o kadar rahat bir şekilde kullanabilir, yaptığınız paylaşımların yanı sıra onlarca hikayeyi de okuyabilirsiniz. Her yaştan insanın üye olabileceği Wattpad’e, isterseniz mail adresinizle normal bir şekilde, isterseniz Facebook ve Twitter hesaplarınızla, masaüstü bilgisayaranızdan, tabletinizden ya da telefonunuzda üye olabilirsiniz. Wattpad’e üye olduktan sonra anasayfa ekranındaki “Create” sekmesine tıklayıp, hikaye oluşturabileceğiniz sayfaya yönlendirilir, ardından da hikayenizi paylaşabilirsiniz. Eğer başlangıç için “ben bir süre sadece okuyayım” diyorsanız da, Wattpad’in anasayfa ekranının sol üstünde duran “Keşfet” sekmesinden Türkçe olan tüm hikayelere ulaşabilir, kategorilerden sevdiğiniz türü seçerek okumaya başlayabilirsiniz.

Kısacası Wattpad, popülerliği her geçen gün artan kendine özgü sosyal bir ağdır. Size, birçok yazarı takip edebileceğiniz, kendi hikayelerinizi ve durum güncellemelerini paylaşabileceğiniz birçok imkan sunar. Bu eğlenceli dünyaya girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.