Panik atak tedavisi

Yoksulluk içinde çocuklar

Başbakan son dakika açıklaması

Mars’ta Oksijen var !

Uzaylılar Dünya’da !

Uzay ve Uzaylılar 2 Haziran 2017

Uzaylıların Dünya’da var olduğuna dair iddialara bir yenisi daha eklendi.Uzaylıların Dünya’da var olduğuna dair iddialara bir yenisi daha eklendi.

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) ile işbirliği yapan “Bigelow Aerospace” adlı şirketin kurucusu Robert Bigelow, uzaylıların aramızda olduğunu söyleyerek şok bir iddiada bulundu.

CBC News televizyon kanalında yayımlanan “60 Minutes” adlı programa konuşan Bigelow, Dünya üzerinde UFO (Unidentified Flying Object/tanımlanamayan uçan nesne)’ların mevcudiyetinin bulunduğunu belirterek,

“Uzaylıların aramızda olduğundan kesinlikle eminim” dedi ve herkesi şaşırttı.

Daha önce Dünya dışındaki uygarlıkları bulmak için milyonlarca dolar para harcadığını söyleyen Bigelow’un, harcadığı para miktarına dair bilgi vermemesi dikkatleri çekti.

Bigelow, insanlığın uzaydaki gelecek misyonu hakkında sorulan sorular karşısında, “Uzaylıları bulmak için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Onlar tam olarak burnumuzun dibinde” diyerek dinleyenleri heyecanlandırdı.

Programı sunan Lara Logan, Bigelow’a kamu içinde uzaylılara inandığını söylemesinin riskli olup olmadığını sordu.

“İnsanların sizin deli olduğunuzu düşünmesinden korkmuyor musunuz?” sorusu karşısında Bigelow,

“Umurumda değil. Bunlarla ilgilenmiyorum” dedi.

Henüz uzaylıların varlığını kabul etmeyen NASA ile çalışmış bir şirketin bu tür iddialarda bulunması kafaları karıştırdı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.