Almanya’da aşırı sağ giderek güçleniyor…

Seccadeni al da gel

Dünyayı gezen kedi: Rio de Janerio

Mavi renk iPhone 7

Uzaktan eğitim sistemlerinden Einstein farkı

Eğitim 25 Temmuz 2016

Farklı sektörlerde iş yapan firmalar, çalışma ekiplerinde aynı uzmanlığı ve çalışma verimini bekler. Bunun için de sektör ne olursa olsun, ekibini çalışma öncesi eğitmek ve bilgilendirmek durumundadırlar. Firmaların çalışanlarını bir arada tutması, bu eğitimleri sağlaması ve bunu her seferinde aynı kalitede yapabilmesi çok zordur. Aynı zamanda büyük bir zaman ve finansal anlamda kayıp anlamına da gelmektedir.

einstein

Tecrübesi, bilgi deneyimi ve uzman eğitim tasarımı yeteneği ile Einstein, tek bir noktadan hedeflenen herkese ulaşabilmeyi sağlayan bir uzaktan eğitim programıdır. Sektörde hedeflenen başarı, verilmek istenen eğitim ve alınması istenen verimin nasıl sağlanacağı konusunda en iyi içerikler ile firmanız adına eğitimler hazırlanmaktadır. Firmanın neye ihtiyacı olduğunu belirledikten sonra, bunun nasıl aktarılacağını düşünmeye gerek kalmadı.

Einstein, bu aktarımı interaktif bir ortamda sağlayabilecek en iyi destekçiniz olacak.

E-Öğrenme sektöründe, teknolojiyi en iyi şekilde kullanan, kısa zamanda çok kişiye aynı kalitede ulaşabilmeyi sağlayan ve sonucu firmanın alacağı verim ile somut bir şekilde gösterebilen bir sistemdir.

einstein 2

Eğitimleri daha çok Gamification ve mobil uyumlu olarak sunmaktayız. Oyunlaştırılan ve animasyonlar ile beslenen eğitimler ile firmanın her çalışanını etkileyebilme, aynı oranda bilgi sahibi edebilme uzmanlığında en iyisiyiz.

Günümüz teknoloji dünyasında bilginin ve öğretilecek her şeyin, hangi yöntemlerle aktarılması ve aktarılmaması gerektiğini de çok iyi bilen Einstein, ezbere dayalı bir eğitim sisteminden tamamen uzaktır.

e,nstein

Her öğrenme tarzını analiz edip, ortak bir öğretim programı sunabilmesi de, tamamen tecrübesi ve uzman ekibi sayesinde gerçekleşebilen bir durumdur. Firmanın en dikkat çekici noktalarını ortaya çıkaracak bir geliştirme sayesinde, o firmayı kendi sektöründe diğer firmalar daha hızlı bir şekilde tanımış olacaktır.

Einstein uzaktan eğitim anlayışı ile, her firma artık nasıl yükseleceğini en iyi şekilde öğrenecek ve kendi alanında en iyisi olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.