Steinmeier, mevkidaşı Sergey Lavrow ile görüştü

EURO 2016

Santos, barış için bir adım daha attı

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Turabi hangi dizide oynayacak ?

Dizi 11 Şubat 2016

Turabinin oynayacağı dizi hangisi? Survivor Turabi Kara kemal hangi dizide oynayacak

Survivor başladı Turabiden farklı haberler gelmeye başladı. Son 2 sezon Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran dizi oyuncusu oluyor. Alınan bilgilere göre Survivor şampiyonu Turabi dizide oynayacak. Peki hangi dizide oynayacak ve hangi rolü canlandıracak?

Survivor yarışmasını kazanarak Türkiye’de büyük ün kazanan ve asabi tavırları ile tüm ülkenin dikkatleri üzerine çektiği eski survivor yarışmacısı Turabi dizide rol almaya başlıyor. Oynayacağı dizide kara kemal karakterini oynayacak olan ünlü yarışmacı ilk defa tüm Türkiye önünde oyuncu olarak rol alacak. Peki ama Turabi hangi dizide oynayacak hangi kanalda yayınlanacak? Turabi dizisi ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz yılda düzenlenen ve tüm survivor şampiyonlarının yarıştığı All star yarışmasını kazanan Turabi Survivor tarihine adını altın harflerle kazımayı başardı. Adını survivor ile duyduğumuz Turabi Çamkıran şimdilerde adı diziler ile anılıyor. Alınan bilgilere göre KAra Kemal karakteri ile karşımıza çıkacak olan Turabi, Kertenkele dizisinde rol alacak. Turabinin survivor macerasından sonra dizi sektörüne de giriş yapacak olması acaba aynı başarıyı burada da sergileyecek mi sorularının sorulmasına neden oluyor. Bekleyelim hep birlikte görelim.

Turabi kimdir?

1988 yılında Mersinde dünyaya gözlerini açan Turabi, Erdemli’de dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarını Mersin’de yaşayan Turabi, Liseyi de Mersin’de okudu. Lise yıllarında dans etmeye saran ünlü yarışmacı güzel sanatlar bölümüne giderek kendini geliştirmeye çalıştı. Bir çok dans kategorisinde bilgisi olan eski survivor yarışmacısı yeni dizi oyuncusu Turabi bazen isteyen olursa özel dans eğitimleri de verdiği olmuş. Daha sonra dövüş sporuna merak salan isim bu alanda yürüdü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.