They Might Look Like Serious Guys But Not When Skydiving

ExoMars 2016 projesi hayata geçiyor

Türk-Japon Üniversitesi

Herkes ‘mavi tık’ sahibi olabilecek

Temizlikyolda.com

Web Dünyası 28 Haziran 2016

Temizlikyolda.com internet sitemizde internet üzerinden istediğiniz birçok temizlik hizmetine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şirketimizde kuru temizleme hizmetinden faydalanmak oldukça hızlı ve kolaydır. Şirketimizde bulunan hizmetlerden faydalanmak için örneğin İstanbul’da hangi semtte yaşadığınızı seçip daha sonra hangi hizmetten faydalanmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada temizleme firmalarını ve ücretleri görebilirsiniz.

Ev temizliği konusunda hizmet almak da oldukça kolaydır. Öncelikle yapmanız gerekn ev temizliği seçeneğini seçmek, hangi semtte olduğunuzu seçmek ve temizlikçi bul butonuna tıklamaktır. Daha sonra karşınıza çıkan sayfada hizmet paketleri bölümünden temizleteceğiniz ev veya ofisin kaç metrekare olduğunu seçmelisiniz.

GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİLER

Hizmet çeşitleri olan standart, detaylı, taşınma ve inşaat sonrası seçeneklerinden size uygun olanını seçebilirsiniz.

Karşınıza çıkan hizmetlere daha fazlasını eklemek için ekstra hizmetler ekle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Son olarak hangi sıklıkta temizlik hizmeti istediğinizi seçip, size uygun olan firmayı seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca hangi firmayı seçeceğiniz hakkında fikriniz yoksa yorumları okuyup fikir edinebilirsiniz.

Ofis temizliğinizi yaptırmak için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eğer ofisinizin temizlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız internet sitemizden sipariş vererek hangi firmayı seçeceğinize hızlıca karar verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey semtinizi seçmek ve temizletmek istediğiniz ofisin kaç metrekare olduğunuzu yazmaktır. Karşınıza çıkan firma seçeneklerinden size uygun fiyat ve kalitede istediğiniz firmayı seçebilirsiniz.

GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİLER

Perde yıkama bölümü perde ve perde türünden eşyalarınızı yıkatabileceğiniz bir seçenektir. Ürün seç bölümünde kadife perde, battaniye kılıfı, astar, koltuk kılıfı ve koltuk yıkama gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Halı yıkama bölümü halı ve türü eşyaları yıkatabileceğiniz bölümdür. Yün halı , minder, battaniye gibi çeşitli eşyalarınızı bu bölümden yıkatabilirsiniz.

Çamaşır yıkama bölümünden semtinizde bulunan çamaşır yıkama hizmeti veren şirketlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.