Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri

Француженки предпочитают помоложе

Womb During Pregnancy

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

Sosyal medyanın en ünlü 10 kadını

Kadınlar 5 Mayıs 2016

Sosyal medyanın en ünlü 10 kadını listesinin başını çoğu aktif kullanıcının ismini duymuş olduğu Pucca çekiyor. Sosyal medyanın gücü ile ilgili verilen seminerlerde sık sık adı geçen, Twitter sayesinde kitapları su gibi satan Pucca yaratıcılığı, komikliği ve her gün herkesin başına gelen olaylara özgün yorumunu katarak anlattığından dolayı  takipçi sayısı bu denli yüksek.

Pucca’yı Yeşim Salkım, Merve Oflaz, Tuba Ünsal, Ece Erken, Derya Baykal, İclal Aydın, Burcu Kara, Demet Akalın ve Esin Övet gibi isimler takip ediyor.

Fenomen  Kadınların Ortak Özellikleri

Kim Kardashian ve Rihanna gibi dünya çapında sosyal medya ünlüsü olan kadınları özellikle mercek altına aldığımızda göze çarpan ortak özelliklerin başını trend belirleyici olmaları, gösteriş merakından ziyade insanlarla beğendikleri şeyleri içten ve samimi bir şekilde paylaşma istekleri yatıyor. Her saniye değişen dünyadan, modadan ve trendlerden geri kalmak istemeyen insanlar bu insanları takip ederek gündemi de en doğru kaynaktan takip ettiğini düşünüyor. Derya Baykal gibi alanında ikonlaşmış popüler insanların sosyal medyada da gerçek hayatlarının bir yansımasını görmesinden daha normal bir şey olamaz.

Ünlüler arasında özellikle bu aralar popüler  olan sosyal medyayı kullanan ünlüler arasında Funda Arar da yerini alıyor. Bengi Escobar gibi yalnızca sosyal medyada popüler olan yazarlar ise fenomenliğinin hakkını vererek her satırında içtenliği ve sıra dışı özgün yorumları ile takipçilerini güldürmeyi başarıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.