Euro 2016 Maçları ne zaman başlıyor

Obeziteye karşı mücadele

Sigara zammı: 10 TL Winston

600 yıllık Tevrat

Sevgiyle mutluluğu yakalamak

Kadınlar, Magazin 16 Mart 2016

SEVGİYLE GELEN MUTLULUĞU YAKALAYIN

Erkeklerin çoğu iş sıkıntısı ve güncel olaylardan zaman içerisinde sıkıldıkları için bazen eve gitmemeyi ve eşine olan ilgisizliğinde yakınan kadınların arayış içine girdikleri gerçeği vardır.

Bu yüzden kadının korkması ve eşinin kendinden uzaklaşmaması için sevgiyle yaklaşması ayrıca erkek eve gelince onun rahat etmesi için elinden geleni yapması gerekmektedir.

Örneğin sevdiği yemekleri yapmak, güler yüzle karşılamak ve kadının kendinde farklı değişiklikler yaparak erkeğin beğenisini kazanmak eve daha çok bağlayacaktır.

Erkek çoğu zaman konuşmak istemiyorsa fazla sıkmadan üstüne gitmek yerine havayı dağıtıp ilgisini farklı yönlere çekebilirsiniz.

Eşimi nasıl evde tutarım diye deneyimli psikologlardan yardım alarak olayın ciddiyetini farkına vararak hareket ederseniz çözüme ulaşmış olursunuz.

Gereksiz tartışmalardan uzak durarak erkeğin yanında olduğunuzu hissettirmeye çalışın. Duygularınızdan ve ne kadar sevdiğinizden bahsedin. Erkekler her ne kadar duygularını ifade edemese de asla bir kadını kaybetmek yerine eşinin ona değer verdiğini anlayacaktır.

Birde cinsel yaşam ve cinsellik oldukça önemlidir. Çünkü erkek cinsel yaşamda bazı eksiklikler hissediyorsa dışarı gitme eğiliminde bulunabilir.

Sizde bu durumun ne kadar önemli olduğunu farkına varıp cinsel yaşamınızı renklendirmek için fantezi kıyafetlerle birlikte onu istediğinizi söyleyebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği ardında cinsel yaşamınızın daha ateşli ve zevkli saatler geçirebilirsiniz.

Devamlı iletişim halinde olarak erkeği sıkmadan aşkınızı ve sevginizi göstermeye çalışın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.