They Might Look Like Serious Guys But Not When Skydiving

Agora fobi nedir

Bayram tatili kaç gün olacak? Beklenen karar açıklandı! (RAMAZAN BAYRAMI 2017)

Hayvanların gözleri

Sevgililer Gününde En Güzel Hediye Sizinki Olsun

Moda ve Alışveriş 16 Aralık 2016

Sevgililer Gününde En Güzel Hediye Sizinki Olsun

Yaratıcı olmak gerekiyor. Artık sevgililerin kalbine giden yol, ne güzel kurabiyelerden geçiyor, ne de güzel bir gonca gülden. Madem ki her gün bir önceki günden çok farklı yaşanıyor, her gün bir başka yenilik ile karşılaşılıyor, madem ki gün teknoloji ve yenilikler günü, o zaman ilişkilerde de farklı olmak gerekiyor.
14 Şubat çok özel bir gündür ve onu özel kılacak olan da sizin seçimleriniz olacaktır.

Sevgililer gününü farklı yaşamak için de yaratıcı olmak gerekiyor.
Gün değişiyor dedim ama hiç değişmeyecek olan şeyler de var. Bana göre sevgililer günü her zaman aşkın, tutkunun ve kırmızının günü olarak kalacaktır.
Yaşam koşulları insana nefes alacak zaman bırakmıyor, dediğinizi duyar gibiyim. Sevgililer günü en güzel hediye benimki olsun ama zaman ayıramıyorum, dediğinizi de duyar gibiyim. Bunda haklısınız elbette.

Böylesine yorucu ve stresli bir çalışma ortamında ben de birçok yapmayı istediğim şeyi hep erteliyorum. Ama biliyorum ki ertelediklerimi, bir gün gelecek hiç yapamayacağım. Siz de bugün yarın derken bir bakacaksınız en farklı 14 Şubat hediyesi benimki olacak derken, bir gonca güle kalacaksınız.
Sevgililer günü hediye önerisi bakımından bu sitedeki fikirler, ne kolayca aklınıza gelecek türden, ne de her yerde karşınıza çıkacak türden.
Örneğin, içinde güzel anıların yer aldığı bir fotoğraf albümü hazırlamak istemez misiniz? Kapağı ile, özel notları ile, tasarımını tamamen kendinizin yapacağı bir albüm?
Ya da, her ay ayrı bir anınızı fotoğraflayan bir takvime ne dersiniz? Sevdiğiniz kişinin odasında bir yıl boyunca hep güzel anılarla göz önünde olmak hoş olmaz mı?

Size sevgililer günü en güzel hediye seçenekleri sunan bu siteyi öneriyorum. Bu sitede, sadece sevgililer gününe özel ve sadece sevdiğiniz kişide olacak başka yaratıcı hediye örneklerini de bulabileceksiniz. Eminim ki, bu site sayesinde, sevgililer gününde en güzel hediye sizinki olacak.

 

O zaman 14 Şubat’ın heyecanı nerede kaldı? Nerede kaldı sizin yaratıcılığınız?
Neyse ki https://www.sevgilikitabi.com/ web sitesi yanınızda olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.