İş hayatı, depresyon ve panik atak-panik bozukluk

5. Uluslararası CNR Kitap Fuarı 10 Mart’ta açıldı

Egzama ile ilgili bunları bilin

Elektromanyetik dalgalarla çıldırtmak

Semaversiz Piknik Olmaz

Web Dünyası 21 Haziran 2016

SEMAVERSİZ PİKNİK OLMAZ!

Biz Türklerin bayılarak içtiği çay, semaverde yaptığımız zaman çok daha lezzetli olmaktadır. Semaver ile ateş, kabın ortasından geçen bir boru ile içinde bulunur. Bu şekilde çayın her yanı birden aynı anda ısınarak çabuk kaynar ve çok daha lezzetli bir hale gelir. Semaver ilk olarak Rusya’da ortaya çıkmış, oradan da Çin ve bize kadar ulaşmıştır.

Asırlardır kullandığımız semaver, özellikle Osmanlı devrinde kahvelerde çay pişirmek için kullanılmış ve halk tarafından da çok sevilmiştir. Semaver, ortasında boru bulunan, silindir biçiminde bir kaptır. Bu kabın altında bir ızgara bulunur. Semaverle çay demleyebilmemiz için, önce bir kaba su koyarız ve kor halindeki kömürleri de borudan içeri bırakırız.

FARKLI TASARIM VE UYGUN FİYATLARLA KARŞINIZDAYIZ

Semaver ve mangal deyince akla ilk gelen sektörün öncülerinden olan farklı tasarımda A Kalite ürünlerimizi incelemek ve  en uygun fiyatlarla sipariş vermek için sizleri mutlaka Mangal.Web.Tr sitemize bekliyoruz.

Ülkemizde özellikle Doğu şehirlerinde kullanılan semaverin günümüzde elektrikli olanları da mevcuttur. Semaverler genellikle tunç, pirinç ya da bakırdan üretilmektedir. Açık havada yaptığımız pikniklerde vazgeçilmezimiz olan semaver çeşitlerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bakır ve krom semaverlerimiz paslanmaz malzemeden üretilmiş ve uygun fiyatlarla da sizler için satışa sunulmuştur.

Semaver kullanılmadan yapılan piknik, yarım kalmış bir piknik olacağı için bu zevkten mahrum kalmamak için mutlaka sitemizden bir semaver edinin. Satışa sunduğumuz semaverlerimiz ile çayınızın çok lezzetli olacağından emin olabilirsiniz. Piyasaya nazaran oldukça uygun fiyatlar, kapıda ödeme seçenekleri ve taksit imkanıyla size sunduğumuz semaverler ile sevdiklerinize muhteşem çaylar pişirerek, mutluluğun kapılarını aralayabilirsiniz.

Odunla ya da kömürle çalışan, ham maddesi bakır yahut krom olan semaver çeşitlerimizi farklı boyutlar ve tasarımlarla sitemizden satın alabilir, pikniklerinizi de daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde satın alacağınız semaverlerden memnun kalacak, semaver çeşitlerimize adeta hayran kalacaksınız.

Semaver Çeşitlerimiz İçin: www.mangal.web.tr/semaver-cesitleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.