Elie Weisel vefat etti

İşte dünyanın en büyük uçak gemisi

Yaşlılıkta Depresyon

Schumacher yürümeye başladı

Şanlıtürk Bilişim

Web Dünyası 3 Ağustos 2016

Şanlıtürk Bilişim, 18 Mart 2014 de Samsunda kurulmuş. İlk yıllarında internet üzerinden elektronik ürün satışları ile pazaryerleri üzerinden e-ticaret ile varlığını sürdürmüş.

şanlutürkbilişim

O dönemde firmaların ön muhasebe ihtiyacını karşılamak ve geliştirmek adına Saas tabanlı muhasebe yazılımı olan www.sistemden.com açılmış. Ardından yazılım projeleri gerçekleştirmek ve firmalara alt yapı sağlamak adına kendi yazılım temelini oluşturmuşlar.

Geliştirilen alt yapı sayesinde tüm firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek gerekirse yalnızca firmaya özgü yazılım ihtiyaçlarını da dahil ederek modüler alt yapı yazılımı ile günden güne geliştirmişler.

Yaklaşık bir yılın ardından artık web projeleri ve tasarım konusunda çalışmaları da hız kazanmış.

Bu süreçte e-ticaret alt yapısı da geliştirerek ve www.sanliturk.com.tr de elektronik ürün ve bilgisayar malzemeleri satmaya başlanmış.

Ayrıca Türkiye’nin önde gelen kayıt operatörü olan Nic Proxy bayiliğini almışlar ve kendi sunucularını kurmuşlar.

Artık alan adlarını kendi bünyesinde tescilleyen, müşterileri 1Gbit bağlantı ile hızlı internet sitesi deneyimi sunan güvenilir bir yazılım şirketi haline gelmiş.

Samsunda web tasarım, e-ticaret ve yazılım geliştirme konusunda kendi kaynaklarını kullanan tek yazılım şirketi büyümeye devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.