ÖTV zammı ikinci el arabalarda

Mars’ta Oksijen var !

WhatsApp yasaklandı

Enjoy Good Fats

RAY DOLAP KAPAK MODELLERİ

Sosyal Meydan 12 Haziran 2018

RAY DOLAP KAPAK MODELLERİ

Ray dolap kapak sistemleri birçok alanda kullanılan çok işlevli bir üründür.

Evinizin giyinme odası, mutfak, banyo, kitaplık ve diğer mobilya çözümleri için kullanılabilen fonksiyonel bir dolap tarzıdır.

Raylı ve özel ölçülü kapaklı modeller dilediğiniz gibi tasarlanıp kullanmak istediğiniz mekana uygun şekilde hazır hale getirilir.

Raylı dolapların diğer dolaplardan farkı ray sistemleridir, açma kapamalı klasik dolap biçiminden farklı olarak ray sistemiyle kullanım kolaylığı sağlar. Dolapların içerisinde askılık, asansörlü kullanım, aydınlatma, çekmece, takı kravat askılıkları gibi üniterle birlikte tasarlanarak ihtiyacınıza göre uygun hale getirilir.

Önemli olan kullanacağınız mekanın neresi olduğu ve raylı dolabın nerede kullanacağıdır. Malzemenin kalitesi, kapak modelleri, ölçü ve boyutları fiyatlandırma için önemli faktörlerdir. Model seçeneklerini tek tek inceleyerek size en uygun ray dolap modelini bulabilirsiniz.

Raylı dolap kapak modellerinin standart dolaplardan çok farkı olduğunu söyleyebiliriz.

Standart bir dolaptan çok daha kullanışlı bir model olan ray dolap modelleri çeşitli kapak özelliklerine sahiptir. Sürgülü dolap kapak modellerinde cam, ayna, ahşap çeşitleri gibi malzemelerle tasarlanabilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.