Macaristan’da gençler geleceğe umutsuz

Çernobil’in 30’uncu yıldönümü

Harun Kolçak’tan sevindiren haber

Motivasyon ve pozitif performans

Onay Vip Turizm ile Havalimanı Transferi

Gezi & Seyahat 7 Nisan 2017

Onay Vip Turizm ile Havalimanı Transferi

Onay vip turizm, Siz müşterilerimize en iyi kaliteyi sağlamak amacıyla büyük titizlik ile havalimanı transferlerini gerçekleştirmektedir.

Uzman kadro şoförlerimiz ve düzenli bakımları sağlanan araçlarımız ile 7/24 sunduğumuz Havalimanı transferlerinde en iyi kaliteyi sağlama amacı gütmekteyiz.Ayriyetten bu sayede zamanında ve konforlu bir biçimde havalimanı transfleri yapmaktayız. Zamanında havalimanı transferi konusunda uzmanlaşmış kadromuz (Esenboğa Havalimanı,Bodrum Havalimanı,Dalaman Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Antalya Havalimanı, Alanya Havalimanı, İzmir Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı) gibi havalimanlarına Onay Vip Turizm ayrıcalığı ile Havalimanı Transferleri gerçekleştirmektedir.

Onay Vip Turizm ile Şehirlerarası Transferi

Onay Vip Turizm, Siz müşterilerimize en iyi kaliteyi sağlamak amacıyla büyük titizlik ile Şehirlerarası Transferlerini gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası Transferlerimizde yol güzergahı ve araç tercihi siz müşterilerimizin talebi ile oluşturulmaktadır.Şehirlerarası transferlerimizde en konforlu ve yeni araçlarımız bütçenize uygun biçimde ayarlanmıştır.Bu sayede konforlu yolculuk ederken aynı zamanda ise bütçenize uygunda hareket etmiş oluyorsunuz.Üstelik bu fırsatlardan faydalanmak için 24 saat boyunca arayarak rezevasyon yaptırabilirsiniz.

Onay Vip Turizm ile Şoförlü Araç Kiralama 

Onay Vip Turizm, Siz müşterilerimize en iyi kaliteyi sağlamak amacıyla büyük titizlik ile Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetimizde siz müşterilerimize kendi özel araçlarındaymış gibi konforlu ve rahat bir yolculuk geçirme amacındayız.Uzman kadro şoförlerimiz,lüks ve konforlu araçlarımız ile zamanında yolculuk sağlayabileceğiniz şoförlü araç kiralama servisimiz yol bilgisi üstün şoförlerimiz ile en doğru adrese ulaştırma garantisi veriyoruz.

Onay Vip Turizm ile Ankara Shuttle

Onay Vip Turizm,Siz müşterilerimize en iyi kaliteyi sağlamak amacıyla büyük titizlik ile Ankara Shuttle  hizmetini gerçekleştirmektedir.

Yüksek kalite araçlarımız ve uzman kadro şoförlerimiz ile ankara’nın her bölgesinden Shuttle hizmeti sunmaktayız.Havalimanınıza zamanında konforlu bir biçimde ulaşmanızı sağlayan Ankara Shuttle hizmetimiz tam siz müşterilerimize göre tasarlanmış fırsatlar ile hizmet sunmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.