Mars görevi için yeni bir plan

Uluslararası Uzay İstasyonu’na ulaştı

EURO 2016

Japon uçaklarında, geçen yıl, 105 kez sigara içildi

Müzakere teknikleri ve ikna yöntemleri

Sosyal Meydan 11 Haziran 2017

Bir konu hakkında yapılan görüşmeleri içeren müzakerenin, etkili ve başarılı olması için bazı tekniklere sahip olması gerekmektedir.

Müzakere teknikleri ne kadar etkili kullanılırsa o denli başarılı bir görüşme, toplantı geçirmeniz mümkün olabilmektedir. Aynı şekilde müzakerede karşınızdaki kişiyi etki altına almanız, onu büyülemeniz yani onu ikna etmeniz gerekmektedir.

İkna kabiliyeti bu noktada devreye giren önemli bir husustur. Karşınızdaki kişiyi etki altına alarak düşüncelerinizle onu ikna edebilmeniz sizin başarılı bir konuşmacı olmanızı sağlayacaktır.

Müzakere teknikleri ve ikna konusunda Ankara’da eğitim ve danışmanlık faaliyeti vererek, katılımcılarını toplumsal hayata daha iyi hazırlamayı amaç edinmiş olan 3te2.com internet sitesi sayesinde, eğitimsel eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Eğitim kişiye bilmediklerini öğretmekten ibaret değildir. Aynı zamanda kişinin kendi potansiyelini keşfetmesini sağlama ve onu açığa çıkarma işidir.

Kişide öğrenme isteği var olduğu sürece eğitim tamamlanabilecek bir durum olsa da kişinin kendi potansiyeli eğitimle açığa çıkacak bir durum değildir. Bunun için kişiye bunu fark ettirecek yönlendirmeler gerekmektedir. İşte bunun için doğru etkili bir süreç geçirmek gerekmektedir.

Eğitim kalitesi ne kadar yüksek olursa başarı oranı o oranda yüksek olacağından 3te2.com eğitim ve danışmanlık hizmetleri olarak katılımcıları en pratik ve etkili bilgilerle donatmaya çalışmaktayız.

Şuan için Ankara’da faaliyet gösteren bir firma olmamıza rağmen yakın zamanda diğer bölgelere de hizmet vermeye başlayacağız. Uzman eğitmen ve danışmanlar yardımıyla en iyi şekilde bir eğitim sürecinden geçerek, eksiklikler tamamlanmakta ve potansiyeliniz açığa çıkartılarak, özgüveniniz arttırılmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.