EURO 2016

World of Warcraft Legion

Göbekli Tepe

Adriana Lima’dan Mevlana paylaşımı…

Metro Kargo Personel Alımı İş İlanları 2017

İş İlanı 27 Ocak 2017

Metro Kargo Personel Alımı İş İlanları 2017
Kargo ve taşımacılık sektöründe müşterilerine hizmet sunmakta olan Metro Kargo, 2017 senesinde bu hizmetlerine devam etmek için uygun iş pozisyonlarına personel eleman alımları yapacaktır. Kargo ve taşımacılık şirketi olan Metro Kargo'da sizlerde çalışmak istiyorsanız konumuzda verilmiş olan Metro Kargo iş ilanı bilgilerini takip edebilirsiniz.
Metro Kargo personel eleman alımı iş ilanları 2017 senesi için aşağıdaki gibi listelenmiş olup bir kaç tane daha personel eleman ilanı bulunmaktadır. Kargo ve taşımacılık şirketinin aşağıda yer alan ilanları hakkında detaylıca inceleme yapmak, ilanların şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için Metro Kargo iş ilanı adresine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Metro Kargo'da uygun olan bazı iş pozisyonları şöyledir;
– Sistem Destek Uzmanı
– Kurye İzmir Metro Kargo Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri A.Ş
– Şoför/Sürücü
– Muhasebe Uzmanı
– Santral Operatörü
– Saha Satış Sorumlusu
– Kurumsal Müşteri Temsilcisi
Metro Kargo personel alımı iş ilanları 2017 senesinde kaç kişi ile gerçekleştirilecek bilemiyoruz ancak; kargo ve taşımacılık firmasının internet üzerinde 10 tane ilanı bulunmaktadır. Kargo şirketi bu ilanlarının arasına boş pozisyon oldukça yeni ilanlarını da eklemektedir.

Metro Kargo şirketine nasıl, nereden iş başvurusu yapılmaktadır?
Metro Kargo şirketi yeni iş pozisyonlarını ve personel eleman alım ilanlarını listelerken aşağıda verilmiş olan iş ilanı adresini kullanmaktadır. Bunun için kargo ve taşımacılık şirketine iş başvurusunda bulunacak olanlar aşağıdaki link adresine giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.
Metro Kargo Personel Alımı İş ilanlarına ulaşmak için;
http://www.kariyer.net/metro-kargo-tasimacilik-ve-lojistik-hizmetleri-a-s-is-ilanlari-c25102-p16589

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.