Endonezya’da büyük deprem

Türkiye’nin en değerli markası THY

Simply Falling – Iyeoka (Official Music Video)

Japonya’da ayı saldırısı

Metallica yeni albümüyle geliyor

Magazin 21 Ağustos 2016

Dünyaca ünlü, efsanevi rock grubu Metallica, “Hardwired… To Self-Destruct” adlı albümlerinin, 18 Kasım’da piyasaya çıkacağını açıkladı

Metallica’nın 18 Kasım’da piyasaya sürülecek ‘Hardwired… To Self-Destruct’ isimli albümünün ilk şarkısı ‘Hardwired’ yayınlandı.

Son albümü “Death Magnetic”i 2008 yılında çıkaran grup, yeni albümlerinden “Hardwired” şarkısının videosu yayınlanırken, 11. stüdyo çalışmaları olan albüm için “Yolculuğumuzun bir sonraki aşaması” ifadesini kullandı.

Metallica yeni albümüyle geliyor

Grubun kurucusu ve bateristi Lars Ulrich, Nisan ayında yaptığı açıklamada yeni albümleri için “Neredeyse bitti sayılır. Yapılması gereken birtakım başka işler var. Bugünlerde Metallica’da olmak, sadece bir albüm yapmaktan ibaret değil. Bir sürü farklı şey var ve bir yandan onları da halletmemiz gerekiyor. Diğer işler tamamen bittiğinde albüm üzerinde çalışıyor. Açıkçası bunu seviyoruz. Sadece albüm, turne, albüm, turne olmaması hoşumuza gidiyor. Kısacası sürekli yapacak bir şeyler oluyor ama bir yandan albüm de bitmek üzere” diye konuşmuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.