ENDİŞELERDEN NASIL KURTULURUZ?

DAEŞ’e vergi ödedi

Standartlar dışı ilaçlar

İtalyan ekibi Napoli’yi ağırladı

Ledavm.net de fırsat ürünleri

Web Dünyası 28 Haziran 2016

Ledavm.net de fırsat ürünleri %50 indirimli

www.ledavm.net ‘den satın alacağınız tüm ürünlerde en uygun fiyat avantajından faydalanabildiğinizi, hatta fırsat ürünlerimizde bunun yanında %50’ye varan inanılmaz fiyatlardan faydalanma imkanınız olduğunu biliyor musunuz? Hemen sitemizin fırsat ürünleri kategorisine girin ve cazip fiyatlarla sunulan ürünlerimizi inceleyin.

İhtiyaçlarınızı en uygun fiyata satın alın ve çifte ekonomi yapın.

Modern çağda artık konvansiyonel aydınlatma sistemleri neredeyse tamamen terk edilmiş durumdadır.

led avm

Florasan, compact florasanlar yavaş yavaş terk edilmekte, nerdeyse her aydınlatma ürününde led tercih edilmektedir.

Zira gelişen teknoloji sayesinde led aydınlatma ürünleri akkor ürünlere göre bile daha güçlü alternatiflere sahiptir ve üretim teknolojilerindeki gelişmeler sayesinde çok ekonomik fiyatlara mal edilebilmektedir.

led avm 2

Ayrıca akkor aydınlatma ürünlerine göre %90 oranında daha az enerji sarf eden led teknoloji, ulusal enerji politikaları kapsamında da ülkelerin öncelikleri arasına girmiş durumdadır.

Led aydınlatma ürünlerinin hiçbir kimyasal veya fiziksel zararı yoktur. Radyasyon barındırmaz ve daha az ısınırlar.

Bu sayede güvenlik sınıfı olarak da üst sıralarda yer alırlar. Ayrıca en önemlisi led aydınlatma ürünleri bilinen tüm aydınlatma ürünlerine göre onlarca kat daha uzun ömürlüdür. Satın alacağınız ürünlerin elektronik nitelikleri eğer olması gereken standartlara sahipse, akkor veya florasan ürünlere göre onlarca kat daha uzun süre ile bu ürünleri kullanabilmeniz mümkündür.

led avm 3

www.ledavm.net in sağladığı fırsat ürünleri reyonu sayesinde, led aydınlatmanın doğal avantajlarının yanında sahip olacağınız indirim sayesinde çifte fırsat yakalamış olacaksınız. Mevcut şartlarda aylık olarak ödediğini aydınlatma faturanızla kıyaslandığında neredeyse bedava sayılabilecek led aydınlatma uzun süre yenileme gerektirmeyen teknolojisi ile en doğru aydınlatma tercihidir. Elbette bir akkor ampul ile led ampulün fiyatı arasında çok büyük fark vardır.

Ancak bu fark akkor ampulün harcadığı elektrikle kıyaslandığında led ampulün kendi maliyetini en çok 3 ay içerisinde çıkardığı anlaşılabilir. Bu sebeple satın alma maliyetleri bakımından değerlendirme yapmak bu ürünleri için doğru değildir.

Ayrıca www.ledavm.net in fırsat ürünleri ve sürekli indirimdeki fiyatları sayesinde led aydınlatma ürünlerine de çok uygun fiyatlarla 365 gün erişmeniz mümkündür.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.