Dünyayı gezen kedi: KKTC

En yüksek sıcaklık ortalamasının üzerine çıktı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Paul Pogba to Thiago Alcantara

LABOR TEKS MEDİKAL   

Sosyal Haber 5 Haziran 2018

LABOR TEKS MEDİKAL

Türkiye’deki medikal tekstil alanında ki boşluğu doldurmak amacı ile 1979 yılında kurulan firmamız aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Labor Teks Medikal olarak öncelikli amacımız sağlık sektöründeki gelişime yön vermek ve gelişimine katkı sağlamaktır. Sadece satış yaparak başlayan üretimlerimiz 1999 yılında kurulan ufak çaplı bir atölye ile hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşmüştür. Firmamız Türkiye çevresinde 85 bayisi ile her ürünün ve üretilecek olan ürünün tasarımını kendisi yapmaktadır.

Firma olarak ürettiğimiz ortopedik sabo terlikler, papillon terlikler, doktor önlüğü, hemşire forması ve diyabet ayakkabıları ile sizlere çeşitli renkler ve daha özgün modeller sunabilmektedir. Ürettiğimiz bu ürünlerin Türkiye içinde 52 farklı şehirlere ve dünya çapında 15 ayrı ülkeye ihraç etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

2016 yılının Mart ayında gerçekleştirilen Expomed Tüyap fuarında da diğer gelişmekte olan ülkelerin ve Orta Doğu ülkelerinin kendisine ait pazara yön vermek için geliştirilen yeni ürünleri sektöre sunmuş bulunmaktadır.

Dünya standartlarının belirlemiş olduğu güven ve kalite şartlarına dikkat eden firmamız ISO 9001:2000 – TÜRKAK-CE belgeleri ile tescil edilmiş ve Labor Teks Medikal olarak onaylanmış bir firma konumundadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sağlık sektöründe kaliteli ve insan sağlığını tehdit etmeyen ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmak ve sektör içinde yenilikçi, lider, vizyonlu bir firma olarak örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmektir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri yorumu odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş bir firma olmaktan gurur duymaktayız.

http://www.labortekstil.com.tr/

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.