Bayram tatili kaç gün olacak? Beklenen karar açıklandı! (RAMAZAN BAYRAMI 2017)

Tuvalet eğitimi tavsiyesi

5 milyar dolarlık satış rekoru kırıldı

Isparta gülünün yağı

Kurye Hizmetlerinde Hızlılık ve Kalite

Sosyal Haber 10 Ağustos 2017

Moto Kuryeher alanda önemli gelişmelerin kaydedildiği günümüzde, taşımaclık sektöründe artan ihtiyaç ve taleplere karşı, kargo firmalarının yetersiz kalmasına yönelik olarak kurulmuş bir firmadır. Hızlı nüfus artışına bağlı olarak, trafik yoğunluğunun artması, iş dünyası için taşımacılık anlamında olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Önemli görüşme ve toplantılar için, gün içerisinde gereken adreslere ulaştırılması gereken evrakların, trafik yoğunluğu nedeniyle teslim zamanı gecikmektedir.

Bu duruma çözüm olmak amacıyla kurulan Moto Kurye, istanbul genelinde hizmet veren bir firmadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine, sorunsuz ve hızlı bir taşımacılık hizmeti sunan Moto Kurye, taşımacılık için gereken kriterlere ve yasal koşullara sahip kurumsal bir firmadır. İş dünyasında, çeşitli firmalarının ana merkezinin bulunduğu il olan İstanbul’da, şirketler arasında günlük ulaştırılması gereken evraklar için, kargo firmalarının başta trafik sorunu olmak üzere, birçok sebepten dolayı zamanında teslimat yapaması büyük sıkıntılar doğurmaktadır.

Bu sıkıntılar, Moto Kurye firması ile ortadan kalkmakta, gün içinde ulaştırılması gereken evrak ve koliler, verilen adrese, istenilen zamanda sorunsuz ve güvenilir şekilde teslim edilmektedir.

Moto kurye, işinde uzman ve deneyimli elemanlarıyla, İstanbul genelinde, gün içerisinde teslim edilmesi gereken tüm gönderileri, hızlı taşımacılık sistemi sayesinde, zamanında ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetine değer verdiği kadar iş güvenliğine de değer veren firmanın teslimat taşıtları yasal prosedürlere uygundur.

Deneyimli çalışma ekibi, bakımlı taşıtları ve kaliteli hizmet politikasıyla Moto Kurye, verdiği hızlı ve güvenilir hizmetle, sektöründe lider bir konumdadır. İstenilen adrese, istenilen saatte sorunsuz gönderi teslimatı yapan firmanın uyguladığı fiyat politikası da, her bütçeye uygun olacak derecede ekonomiktir.

İstanbul içinde her türlü gönderi için, hızlı ve ekonomik çözümler sunan Moto Kurye, www.msmotokurye.com isimli websitesiyle hizmet vermektedir. Websitesinden, kurye şirketinin verdiği hizmetler ve şirket profili hakkında detaylı bilgi edinilebilir.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Ahmet Kara 10 Ağustos 2017

Bir kere buradan kargo vermiştim aynı gün geldi 🙂

Gezi rehberi 10 Ağustos 2017

Bazı kargo firmaları çok kötü olsa da siz olayı güzel açıklamışsınız

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.