Matthew kasırgası

Famous Kızılcahamam Spas

Şubat’ta Öğretmen Ataması Yapılmayacak İddiası

Standartlar dışı ilaçlar

Konu paraysa adresiniz anapara.com!

Ekonomi 13 Ekim 2016

Konu paraysa adresiniz anapara.com!

Ekonomi sitelerine yeni bir soluk ve tarz getiren anapara.com yeni tasarımı ile yayına başladı

Paraya dair ne varsa bulabileceğiniz yeni bir ekonomi portalı anapara.com yeni tasarımı ile yayına başladı. “Konu paraysa adresiniz anapara.com!” sloganıyla yenilenen tasarımı ve konsepti yüzü ile okuyucularının karşısına çıkan anapara.com, hayata ve ekonomiye bakışınızı değiştirmek için yola çıktı.

Paraya dair ne varsa bulabileceğiniz, yeni ekonomi ve yaşam portalınız anapara.com, Türkiye ve dünya ekonomisine gelenekselin dışında bir bakış açısı ile piyasa haberleri, uzman görüşleri, döviz fiyatları ve gündemdeki son dakika gelişmelerini tekdüze bir ekonomi yayıncılığından farklı bir anlayışla yola çıktı.

 

Diğer ekonomi ve paraya dair yayınların aksine, paranın gülümseyen ve anlaşılabilen yüzü olmayı hedefleyen anapara.com, klasik bir ekonomi sitesinden farklı olarak, Türkiye ve dünya gündeminden yatırımcılara yol gösterecek, güncel ve özel haberlerin yanında, yeni yatırım ve iş fırsatları, tasarruf önerileri,para kazanma, para harcama ve kazanmaya dair ipuçlarına kadar birçok içeriği bünyesinde barındırıyor.

anapara.com ‘daki “Nasıl Kazanırım?” kategorisinde, en yeni iş ve yatırım fikirlerini; “Nasıl Biriktirim? kategorisinde, tasarruf hakkında yeni ve yenilikçi fikirleri; “Nasıl Değerlendiririm?” kategorisinde,  yatırım yönünü belirleyecek öneri ve tüyoları; “Nasıl Harcarım?” kategorisinde, alışveriş ve yaşam trendlerini bulabileceğiniz gibi “Ne Nedir?” kategorisinde paraya dair merak edilen ne varsa bulabilirsiniz.

Hemen ziyaret edin;  https://anapara.com – Paranın ana sayfası!

İnternet kullanıcısının habere ulaşmasını ve okunmasını kolaylaştırmak için yeni bir konseptle okuyucularının karşısına çıkan anapara.com, tecrübeli ve dinamik editör kadrosu ile hızlı, doğru, güvenilir, tarafsız, ilkeli bir yayıncılık anlayışını ile okuyucularına ulaşıyor. Aynı zamanda okuyucularına interaktif bir internet deneyimi yaşatacak olan anapara.com, güncel hayatın ve ekonominin dinamiklerinden dünya gündemine, piyasalardan yaşam trendlerine, sağlıklı beslenmeden gezi yazılarına kadar en güncel içerikleri sizlere ulaştırıyor.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.