Plüton’un uydusunda yeraltı okyanusu varmış…

Aleksander Novak, petrol fiyatlarına değindi

Robotlar insaları işlerinden ediyor

Çocuklara nasıl hijyen alışkanlığı kazandırılır?

Kiğılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017

İş İlanı 27 Ocak 2017

Kiğılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017
Şirketi geçmişi 1938 senelerine kadar dayanmaktadır. O yıllardan bu yana hazır giyim sektöründe müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren Kiğılı firması bu hizmetlerini sürdüreceği için bazı uygun iş pozisyonları için personel eleman alımları düzenleyecektir. Kiğılı firmasının bünyesine katılmak istiyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.
Kiğılı personel eleman alımı iş ilanları bu yıl için aşağıda bulunan pozisyonlar ve meslekler üzerine yayınlanmıştır. Kiğılı hazır giyim şirketinin aşağıdaki ilanlarının detaylarını incelemek, istenen yetenek ve uzmanlıklarını takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak için konumuzda bulunan iş ilanları adresine gidebilirsiniz.
Kiğılı firmasının listelediği ilanların bir kısmı aşağıda bulunmaktadır;
– Grafiker
– Terzi
– Kasiyer
– Satış Danışmanı
– Bütçe Planlama Müdürü
Kiğılı firması bu yıl bünyesinde kaç personel eleman görevlendirecek bilgi yok fakat; hazır giyim firması olan Kiğılı'nın internet ortamında bulunan iş ilanları adresinde 25'den fazla eleman iş ilanı bulunmaktadır. Kiğılı hazır giyim firması yeni iş ilanı listeleyeceğinde konu sonunda bulunan iş ilanları adresini kullanarak ilanlarını listelemektedir.

Kiğılı firması uygun, boş iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını yayınlarken internet ortamında bulunan iş ilanları adreslerini kullanmaktadır. Kiğılı firmasının yayınlamış olduğu güncel personel eleman alım ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki iş ilanı adresinden yararlanabilirsiniz.
Kiğılı Personel Eleman Alımı İş İlanlarına ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.