Ömür artık uzayabilir

Yeşilçam tadında yeni dizi!

KEİ Kuruluş Yıldönümü Zirvesi başladı

Adobe Flash tarih oldu

Jakuzi; farklı bir banyo aracıdır

Moda ve Alışveriş 16 Haziran 2017

Genellikle dizilerde zengin banyolarında gördüğümüz jakuzi; farklı bir banyo aracıdır.

Geniş bir küvet içerisinde yer alan burgaç sisteminin suyu dalgalandırarak vücudunuza masaj yaptığı, sizi rahatlatan  bir sistem olan jakuzi  sabah güne keyifli başlamanızı sağlayan akşam iş dönüşü yorgunluğunuz alan ve bir terapi özelliği taşıyan banyo sistemidir. Eskiden sadece zengin evlerinde gördüğünüz jakuziler teknolojinin gelişmesi ile artık her eve girmiştir.

Jakuzi konusunda 23 yıllık geçmişe ve tecrübeye sahip olan firmamız ürettiği jakuziler ile müşteri memnuniyeti baz alınarak üretilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre ; çift kişilik jakuzi, lüks jakuzi, compakt jakuzi, özel küvet jakuzi gibi çeşitlerde üretilen jakuziler  sahip oldukları dalgalandırma sistemleri ile vücut kasılmalarının azalmasını, endorfin salgılanmasını, mutlu olmanızı ve stres seviyenizin düşmesini sağlar. Bu özellikleri ile bir sağlık aracı da olan  jakuziler  doktorların fiziksel ve ruhsal açıdan tavsiye edilmektedir. Banyonuzun özel bir deşarj ve dinlenme alanı olması, ruhunuzu beslemesi ve sizi doyuran bir yer olması için tercih edeceğiniz jakuzi içine oturduğunuzda başınızın su yüzeyinde kalmasını sağlayacak bir tasarıma sahip, burgaç sisteminden çıkan basınçlı su ile vücuduna masaj yapan, sizi rahatlatan ve kendinizi  uzun saatler masaj yapılmış gibi hissetmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu özelliklerini göz önüne aldığınızda her zaman trafik, iş, aile gibi etkenlerden dolayı sahip olacağınız gerginlik ve stresten kurtulmak için en ideal çözüm olacaktır.

Her banyoda bulunması gereken doğal masaj sistemi olan jakuzi,  bir banyonun vermiş olduğu ferahlama ve rahatlama hissinin kat kat fazlasını vermekle birlikte kendinizi yeni doğmuş gibi hissetmenizi de sağlıyor. Toksinleri vücuttan atmanızı sağlayan,  dinlenerek zinde kalmanızı ve güne sağlıklı stressiz bir şekilde devam etmenizi sağlayan bu sistem  evinizde mutlaka yer almalıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.