69’uncu Cannes film festivali başladı.

GOOGLE SIRALAMALARINDA SEONUN ÖNEMİ

Türkiye’ye Akraba Ülkeler

Bir kaç ilginç caps

İstanbul da sürücü kursu

Web Dünyası 27 Temmuz 2016

İstanbul da sürücü kursu arayan kursiyerler için oldukça güzel bir mekanımız var, hem yeri merkezi, sınıfları ferah hem öğretmenleri tecrübeli fiyatları da gayet makul.

12 yıllık deneyimli uzman kadrosuyla Bağdat caddesinde Hacı Mavuk İş merkezi’ nin 4. Katında faaliyet gösteren Şaşkınbakkal Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuzda B (otomobil), A2 (motosiklet) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir.

18 kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından projeksiyon destekli verilen eğitim, tamamıyla “profesyonel sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Şaşkınbakkal sürücü Kursu adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi misyonuyla klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nezih ve samimi kurs ortamı sunuyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.