Yüksek Kazandıran (TBM) Adsense Siteleri

İş hayatında matematiğin önemi

Oscar 2016 fotogaleri

Apple’s iPhone 7 Could Be Waterproofed By Use Of Rubber Port Cover

iPhone 1 Milyar’a koşuyor

Teknoloji 26 Temmuz 2016

İlk iPhone telefonunu 2007 yılında iPhone 3 ile çıkartan Apple, daha sonra 4, 5 ve 6 serisini çıkartmıştı.Yakında 7 serisini çıkartacak olan iPhone bu telefonu çıkartma hedefinden önce kendisine başka bir hedef belirledi. Haziran ayı içerisinde 1 Milyarıncı telefon satışına merdiven dayayan akıllı telefon üreticisi firmanın şimdiki hedefi 1 Milyarıncı telefonunu satmak. Dünya genelinde en çok telefon satan iki firmadan birisi olan Apple, bir rekoru kırmak üzere.

İlk telefonunu çıkarttığı günden bu yana artarak satışına devam eden Apple, amerikan bir araştırma şirketine verdiği bilgide 1 Milyarıncı telefonunu çıkartmaya yaklaştığını ve Temmuz ayı ile Ağustos ayı arasında bu hdefini başarmayı amaçladığını duyurdu. Her yıl ortalama 100 Milyon telefon satışı yapan Apple, bir çok seri telefon çıkartmıi ve her telefonda ortalama 20 ila 30 milyon telefon satışı yapmıştı.

Bu zamana kadar 10’dan fazla telefon serisi üreten Apple, iPhone 7’den önce 1 Milyar hedefine ulaşmak ve şirket için yeni hedefler belirlemek istiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.