Fondöten Sürme Teknikleri

Famous Kızılcahamam Spas

35 yaşından sonra gebe kalmak isteyenlerin dikkatine!

Türk dizileri sayesinde mobilya ihracatı arttı

İnovasyon eğitimi

Eğitim 21 Mart 2016

İnovasyon eğitimi 

İş ve kariyer dünyasında kendini yenilemeyen işletmelerin rakipler tarafından geçilerek mağlup edileceği ve yok olacağı günümüzde kurumların rekabet baskısından kurtulma taktikleri ile yöneticilerin ve diğer çalışanların düşünce ve iş becerilerini geliştirerek yenilikçiliği yaratıcılığı sürdürebilir bir duruma getirecek yenilikçi bir kurum kültürü oluşturmak ve kurumun marka değerinde bir artışa ve sağlanacak kara yardımcı olmak bu eğitimin amacıdır.

Bireysel ve kurumsal şekilde eğitim verilebilir.

Markalaşma kurumsallaşma yönetim pazarlama süreç yönetimi ve insan kaynakları alanlarında şirketlere veya kurumlara yeni kaynaklar yaratabilecek fikirlerin iş dünyasına entegre edilmesi hedeflenmektedir.
Bir çalışanın yaptığı işi daha kısa zamanda daha verimli daha kaliteli bir şekilde yapabilmesi için yaratıcı ve yenilikçi düşüncelerini ve özelliklerini de kullanması kurumun artı bir değer kazanması yönünde katkısı oldukça büyüktür.

İnovasyon eğitimi çalışanlara diğer rakiplerden farklı bir yenilik katar.

İstenilen uzmanlık düzeyine erişim sağlanır. Kişilere veya kurumlara farklı bakış açıları sunar.

İnovasyonun ticari bir değere dönüşmesini sağlayan bir çalışma yöntemini aktarır.

İnovasyon teknikleri inovasyon kavramı yenilikçi hizmet ve ürün çalışan açısından veya yönetime göre inovasyon, inovasyon süreçleri gibi konular eğitim içeriğinde yer almaktadır.
Yenilikçi bir yaşamda hayatta kalabilmek için yeniliğe direnmeden kendimizi veya kurumumuzu geliştirmek ve bu sürece adapte etmek büyük bir katkı sağlar.
Eğitime katılanlara notları ve sertifikaları eğitim sonunda verilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.