Titanik 2018’de yola çıkacak

2020 yılına kadar yoksulluğu bitirmeyi amaçlıyor

Çin, uzay kapsülünde hayatta kalma testini tamamladı

En fazla Rusya’dan turist geldi

Hünkar Beğendi pişirecek

Kadınlar 16 Haziran 2016

İngilizlerin dünyaca ünlü şefi Ed Baines, Osmanlı Saray muftağının vazgeçilmezi olan  geleneksel Türk yemeği ‘Hünkar Beğendi’ yi bugün ‘Taste of London’ Festivali’nde özel şov ile pişirerek dünya mutfağına eşsiz bir tad katacak.

‘Taste of London’ gurme festivali çerçevesinde yapılacak bu şov, yaklaşık 4.5 milyon izleyicisi bulunan TurkeyHome’un (hhtp:www.facebook.com/TurkeyHomeOf ) Facebook hesabından canlı yayınlanacak.

‘Taste of Londan’ adlı gurme festivaline Türkiye de iki şef ile katılıyor.

Türk mutfak Şefleri Ali Cengiz ve Tacim Yetiş, festival boyunca  yemek ve tatlı şovları sunacak.

Türk şeflerin yaptığı yemek ve tatlılar ziyaretçilere ikram edilecek. Ayrıca, İnstagram yarışması çerçevesinde fotoğraf çektirip,# Tasteof London etiketiyle intstagramda paylaşanlar arasında bir kişiye, @Turkey _Home tarafından 4 kişilik bir aile için her şey dahil konseptinde Antalya’da bir haftalık tatil kazanma imkanı da sunulacak.

19 Haziran’da sona erecek gurme festivali “Taste of London” da, ziyaretçiler, en güncel, en ünlü ve en heyecan verici restorantları keşefedebilme, lezzetli yiyecekleri tadabilme, birbirinden farklı içecekleri deneyebilme, sanat içerikli gösterileri izleyebilme ve canlı müzik performansları dinleyebilme imkanına sahip olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.