Darüşşafaka Cemiyeti Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017

Dünyayı gezen kedi: Sırbistan

Pokemon Go oynayanlar dikkat!

Ev alacaklar dikkat! (Devlet 15 bin TL verecek)

Bizim Hesap Muhasebe Programı

Web Dünyası 18 Haziran 2016

Bizim Hesap Muhasebe Programı

Bir şirketiniz varsa mutlaka muhasebesini tutmak zorundasınız.  Muhasebe üzerinden şirketinizin varlıklarını, borçlarını, duran varlıklarını, stoklarını, ödemeleriniz, senetlerini,  takip etmek için günümüz teknolojisinde excelle, muhasebe defteri ile kontrol etmek yerine kullanımı daha pratik olan muhasebe programı ile takip etmek sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır. Bizim hesap muhasebe programı ile şirketinize ait tüm giriş çıkışları ve borçları internet aracılığı ile her yerden  internete ulaşabileceğiniz, pc, laptop, tablet, cep telefonu ile kontrol edebilir, muhasebe defteri ve excel sayfalarını düzenlemekle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bizim hesap muhasebe programı ile bütün müşterilerinizi bir veri tabanında tanımlayarak kolayca takibini yapabilirsiniz. Tüm tedarikçilerinizi ile bu muhasebe programı üzerinden  takip edebilir, stoklarınızı ve depo bilgilerinizi kontrol edebilir, ödemelerinizi ve kasa girişlerini kontrol ederek günü gününe takip edebilirsiniz. Bütün bunları fiiliyatta en az 4 – 5 kişinin yapacağını düşünürsek maddi olarak, zaman ve emek olarak avantajınızı tahmin bile edemezsiniz.

Bir şirketin ayakta kalmasını sağlayan en önemli nokta düzenli nakit akışıdır. Nakit akışını kontrol etmek ve düzenlemek oldukça zor olduğu halde bizim hesap muhasebe programı ile çok basit bir şekilde düzenleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Muhasebe programının kullanımının oldukça kolay olması şirketinizde çalışan birini yetkilendirerek rahatça kullanılmasına imkan verdiğinden  hiç zorluk çekmeyecek ve şirketinizin tüm muhasebesini siz veya bir çalışanınız kolaylıkla takip edebilecek ve düzenli kontrollerle şirketinizin devamlılığını disiplinli bir şekilde devam ettirecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.