iPhone’un şifresinin kırılması talebini reddetti

MotoGP Dünya Şampiyonası

Harmony of the Seas

İşte dünyanın en büyük uçak gemisi

HAYIR, DEMEYİ ÖĞRENMEK

Sosyal Haber 3 Mart 2016

Hayatımıza birçok kişiye yer veriyoruz. Bir ailede başlıyoruz hayata ve kendi ailemizi çevremizi oluşturarak devam ediyoruz yola. Bu yolda bizi birçok ayrı kişilikle karşılaşmamızı zorluklarla mücadele etmemizi sağlıyor.

Hayatımız çokta kolay ve düzenli şekilde yürümez bazen. Önemli olan kendi kişiliğimizi kendi kurallarımızı koymaktır. Bunun içinde hayatımızın çoğunluğu geçirdiğimiz kişilerle iletişim sağlayabilmek. Kendi doğrularımızdan vazgeçmeden karşımızdakine farklı da olsa kendi düşüncemizi beyan edebilmektir. Başkalarıyla her zaman örtüşmez kişilik ve görüşlerimiz. Lakin sorun kendimizsek hayır demeyi bilmeliyiz bazen.

İstemediğimiz şeylere nasıl hayır diyebiliriz? Bunun için kendimize ve kişiliğimize öncülüğümüze güvenip hayır diyebilmekten geçiyor. İstemesek bile hayır diyemediğimiz hayatları yaşamak yerine özgüvenimizle hayır demeyi bilmek yetiyor bazen. Yapamadığımız noktalarda yardımcımız olmaya aday gösteriyor kendini hipnoz CD’leri. Terapilerle bize hayır demeyi öğretiyor. Böylece istemediğimiz her şeyden uzaklaşmamızı sağlıyor. Başlıca bizi zora sokan bu durum sorun olmaktan çıkıyor. Kişiliklerimizin varlığını görüşlerimizin kendimiz için doğruluğunu vurgulayan bu terapiler bizi büyük yükten kurtaracağa benziyor.

İstemediğimiz şeylere nasıl hayır diyebiliriz; bizim için sorun olmaktan çıkıyor artık. Kendi içimizde çözemediğimiz bu sorunu kendimizle vakit geçireceğimiz terapilerle yol gösteriyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.