Google arazi satın aldı

Interview questions

Uçak düşmeden önce duman alarmı vermiş

Microsoft could build a life-sized Cortana for HoloLens

Hayatın sırrı hipnoz

Sağlık ve Yaşam 18 Mart 2016

Hayatın sırrı hipnoz

MÜKEMMEL HAYATIN SIRRI HİPNOZ

Hayatımızda sahip olduklarımız yetmez bazen. Dilekler hayaller beklentilerle doludur zihnimiz çoğunlukla. Huzur isteriz bazen kimi zaman para olduğumuzdan fazlasını bekleriz hep. Sadece istemekle hayal kurmakla geçiririz.

Aslında sahip olduğumuzla yetinmek bizi ne kadar mutlu edebilecek olsa da; hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilecek olmamızda mutlu edecektir. Bu yüzdendir kişi bekler hayatın önüne sunmasını.

Hayatta herşey mümkün mü diye geçirir içinden. Oysaki herşey içimizdeki gizli bizdedir cevabı. Sadece açığa çıkaramadığımız yönümüzdür çaba. İnsan hayallerinin peşinden istediklerinin peşinden beklemeksizin doğru yolda ilerledikçe hayatta herşey mümkündür.

İste ve olsun gibi beyin düşüncesiyle değil de doğru düşünceyle neyi dilediğimiz hayattan ne beklediğimizle ilgilidir. Bunları gerçekleştirmek istediğimiz de artık çok çaba da harcamayacağız. Aslında çabalarımızın çoğu hangi yolda ilerleyeceğimizle ilgilidir. Doğru seçeneği bulamadan yolumuzdan da çabamızın yorgunluğundan da vazgeçeriz.

Bizim hangi beklentilerimizin doğru yolla çabalarımızın sonucunda kalıcı olarak hayatta her şeyin mümkün olabileceğini kanıtlıyor.

Bu terapilerle istediğimiz her şeyi yılmadan çok çaba harcamadan hayatta herşey mümkün mü kelimesini kesin cevaplarla hayatın bize sunmasını beklemeden kendi çabalarımızla nasıl sahip olacağımızı adım adım anlatıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.