Without Saying A Word

33 Moments So Ridiculously Awkward You Won't Be Able to Look Away

Bayan Eşarp Modelleri

Sagamihara kentinde bıçaklı saldırı

Hayalet Avcıları

Sinema 13 Temmuz 2016

HAYALET AVCILARI

Hayalet Avcıları, 1984 yılında yayına girdiği zaman sinema sektöründe en maliyetli komedi filmi olma özelliğini taşımaktaydı. Sırf bu özelliğinden dolayı bile insanlar tarafından büyük ilgi görmüştür. Hayalet avcıları, aradan otuz yıla aşkın bir zaman geçmesine rağmen günümüzde dahi adından söz ettirmektedir.

Hayalet Avcıları, yeni serisinde ana karakter kadrosunda önemli değişiklikler yapmış ve ana karakterlerde kadınlara çok daha fazla şans tanımıştır.

Filmin ana karakteri Dr. Peter Venkman, paranormal konulara karşı büyük ilgi duymaktadır. Bu konuda iki arkadaşında da büyük destek gören Dr. Peter Venkman ve arkadaşları, görev yaptıkları üniversiteden kovulurlar. Üç arkadaş, üniversitedeki görevlerine son verilince işsiz kalmamak için kendi işlerini kurmuşlardır.

New York halkı ise o dönemde hayaletlerden aşırı derecede rahatsızlık duymakta ve kendilerini bu hayaletlerden kurtaracak birilerinin ortaya çıkmasını beklemektedirler.

Televizyonu kullanarak ünlü olan üç arkadaş, New York halkını bu hayaletlerden kurtarmayı başarsalar da bu seferde paranormal boyuta açılan bir kapıdan hayaletler geldiğini fark ederler.

Komedi filmlerinin vazgeçilmezlerinden olan Hayalet Avcıları, insanlarda tutku haline gelen komedi filmlerinden biri olmayı başarmış ve bu başarısını da sonuna kadar hak etmiştir.

29 Temmuz 2016

2016 – ABD

Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Komedi

Paul Feig

Kristen Wiig ,  Melissa McCarthy ,  Kate McKinnon , Leslie Jones ,  Chris Hemsworth

Dan Aykroyd ,  Harold Ramis ,  Paul Feig ,  Katie Dippold

Dan Aykroyd ,  Ivan Reitman

Hayalet Avcıları 3, Ghostbusters 3

Hayalet Avcıları 2016 Fragman izle

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.