Hakkımızda

10 Şubat 2016 tarihinde eklendi.

SOSYAL MEYDAN

Sosyalmeydan.com.tr  gezi ve seyahatten moda ve alışverişe, magazinden anne ve çocuğa, mutfaktan teknolojiye aklınıza gelebilecek  birçok haberlere kolayca  ulaşabileceğiniz,  ilgi alanınız olan  konularda güncel bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir sosyal medya platformudur.

Burada okurlar güncel konuları tartışabileceği büyük bir platforma dahil olmuş olurlar.

Sosyalmeydan.com.tr okurları isterlerse siteye üye olarak paylaşmaya değer gördükleri bilgileri ya da haberleri Sosyalmeydan.com.tr sayesinde ziyaretçilerle paylaşabilirler.

Siteye fotoğraf, yalın bilgi içeren yazı yada video içerikli haberleri eklemek tamamen üyelerin ve site editörlerinin tercihi ile sınırlıdır istenilen sayıda haber yada bilgi içerikli makale ekleyebilirler.

Sosyal bilgilere ulaşmak, herkesin konuştuğu ilginç videoları izlemek, gündemi takip etmek için farklı farklı sitelerde dolaşmak zorunda da değilsiniz.

Paylaşımlarınız sadece arkadaş listenizde ki kişilerle sınırlı değildir. Tüm Sosyalmeydan.com.tr okuyucularına sesinizi duyurabilirsiniz.

İnsanlara ulaştırmak istediğiniz bir haber yada yaralı bilgiler var ise Sosyalmeydan.com.tr üzerinde bunu ulaştırmak çok kolay.

Yayınladığınız her bilgi yada haber, site editörlerinin denetiminden geçtikten sonra herhangi ahlaki uygunsuzluğu yoksa seçtiğiniz kategori sınıfına göre, Sosyalmeydan.com.tr ’un kategoriler kısmında yayınlanır.

Bu şekilde çok daha geniş kitlelere ulaşabilir çok daha güncel haberin okuyucusu olabilirsiniz.