Yere düşen yiyecekler yenir mi ?

Doru’n galası düzenlendi

Erkek egemenliğine itaat etmeyen ilk kadın

Almanya’da Karadeniz rüzgarı

Haber Sitesi İçin Slogan Mı Aradınız ?

Sosyal Meydan 27 Şubat 2016

Gün geçtikçe 100’lerce haber siteleri açılmakta. Bunların bir çoğu profesyonel kişiler tarafında, bir çoğu da amatörce ve heyecanlı, fakat bazen ustalarından da daha iyi alan edinen kişilerce açılmakta.

Haber sitesi açmak, haber ajanslarına abone olmak ve onlardan gelen haberleri editör kontrolünden geçirerek yayınlamak zor değil. Fakat iyi bir haber sitesi için öncelikle iyi bir alan adı seçmeniz gerek. Com, net, org gibi alan adlarının fazlaca kullanılmış ve tercih edilmiş olmasından dolayı edinmek biraz zor. Bir çok alternatif alan adı uzantıları da mevcut.

Fakat ilk tercih bu 3 uzantıdan yana. İyi bir barındırma hizmeti almak, iyi bir altyapı edinmek ve yayına girmek belki de sadece bir günlük bir iş. Ajans aboneliğiniz de var ise bu iş tamam. Fakat elbette çoğu site sadece haber içerikleriyle değil, yazdırdıkları özel makaleler ile de ön plana çıkmaktalar. Bir çok makale – haber içeriği yazan kişilerle iletişime geçilebilir.

Aslında metnin son kısmında bir kaç haber sloganına yer vereceğiz bunlar açılan, açılacak bir çok haber içerikli sitelerce kullanılmakta ve kullanılmaya da devam edilecek gibi görünmekte.

Elbette bu üç uzantıların dışında .tr uzantılı alan adını da tercih edebilirsiniz. Daha kurumsal, daha ciddi bir görünüm elde edebilirsiniz. Marka tescili sayesinde bu işlemleri de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özgün içerik ve google news haber içerikli sitelerin vazgeçilmezleri. Sizlere tavsiyemiz iyi bir içeriğe, iyi bir alan adı ve altyapıdan daha da çok önem vermeniz.

Google News ise sizlere hayal edilemez bir ulaşım alanı sağlamakta. Binlerce kişi tarafından yazılan haberleriniz okunmasını sağlayabilir.

*Türkiye’nin En Büyük Haber Sitesi
*Türkiye’nin En İyi Haber Sitesi
*Tarafsız Haberin Doğru Adresi
*Türkiye’nin Haber Sitesi
*Türkiye’nin En Büyük İnternet Gazetesi
*Türkiye’nin Tarafsız Haber Sitesi
*Türkiye’nin 1 Numaralı Spor Haber Sitesi
*Türkiye’nin Araştırmacı Güncel Haber Sitesi
*Sık Sık Güncellenen Haber Sitesi
*Türkiye’nin Günlük Haber Sitesi
*Türkiye`nin Haber Kaynağı
*Haberin Doğru Adresi
*Doğru ve Dürüst Haberciliğin Adresi
*Türkiye’nin Haber Portalı
*İnternetin Hür Gazetesi
*Türkiye’nin en geniş haber portalı
*Haberin Tek Kaynağı
*En Güncel Haber Sitesi
*Bağımsız İnternet Gazetesi
*Türkiye’nin Lider Haber Portalı
*Tarafsız İlkeli Haber

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.