Suudi Arabistan bankacılık sisteminin görünümünü durağandan negatife çevirdi

Temizlik Şirketleri

2018 yks puan ve sıralama hesaplama nasıl yapılır ?

Amman Hocam 2

Frankfurt Kitap Fuarı kapılarını açtı

Kitap ve Yazar 19 Ekim 2016

Alanında dünyanın en önemlilerinden biri olarak kabul edilen ve bu yıl 68’incisi düzenlenen Frankfurt Kitap Fuarı kapılarını açtı.

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen fuarın bu yılki konuk ülkesi Hollanda olarak belirlenirken, fuarın açılışını Hollanda Kralı Willem-Alexander gerçekleştirdi.

Belçika Kralı Philippe ve Kraliçe Mathilde, Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz, Hollanda Eğitim, Kültür ve Bilim Bakanı Jet Bussemaker ve Frankfurt Büyükşehir Belediye Başkanı Peter Feldmann da açılışa katıldı.

100’den fazla ülkeden 7 bin 100 katılımcının yer aldığı fuarı, yaklaşık 10 bin gazetecinin takip etmesi bekleniyor.

Türkiye’nin Frankfurt Kültür ve Turizm Ataşeliğinden yapılan açıklama göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Frankfurt Kitap Fuarına 228 metrekaresi “Türkiye Ulusal Standı” ve 92 metrekaresi de “Çocuk Yayınları Standı” olmak üzere toplam 320 metrekarelik alanda iki ayrı stant ile katılım sağladı.

Türkiye ulusal standında Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’nin 15 Temmuz’daki darbe girişimi ile ilgili bir sergi çalışması yer alıyor.

Türkiye’nin son on yılda yayıncılık alanında kat ettiği ilerlemenin, kültürel üretimdeki süreklilik ve zenginliğin ön planda yer alacağı sergide, darbe teşebbüsünün Türkiye’nin kültürel gelişimini durduramayacağı vurgulanacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.