10 Best Programming Languages – 2016

Windows 10’da Kamera Kullanımı Nasıl Kapatılır?

Sinemanın gözdesi

Concorde’un parçaları açık artırma ile satılacak

Ezel Beach Hotel İncelemesi

Gezi & Seyahat 10 Ocak 2017

Yenilenerek açılan Ezel Beach Hotel, Bodrum mimari özelliklerini koruyup 3 er katlı binalar şeklinde tasarlanmıştır. Tam olarak Ezel Beach 3 er katlı 12 bloktan oluşur. Otelde de her gün bildiğim kadarıyla tekne turları düzenleniyor. Dileyen otel misafirleri bu turlara katılabilmekteler. 140’a yakın odasında yaklaşık 400 kişi konaklaya bilmekte. Alkolsüz her şey dahil konseptiyle açılan Ezel Beach Hotel, 24 saat çay ikramı bulunuyor. Aynı zamanda neredeyse tüm otellerde ücretli olan Türk Kahvesi yine otel içerisinde ücretsiz.

Bodrum / Gümbet’te islami tatil oteli olarak açılan Ezel Beach Hotel’e güvenle rezervasyon yapabilirsiniz.
Rezervasyonlarınız için 0252 331 07 22 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Bayanlara ve Baylara Özel Aktiviteler

ezel-beach

BAYANLARA ÖZEL: Bayanlara özel etrafı kapalı 80m2’lik (8×10 metre) kaydıraklı havuz, hamam-sauna ve güneşlenme terasımız bulunmaktadır. Misafirlerimize havuz başında içecek ve özel ikramları yapılır.

ÇOCUKLARA ÖZEL: Çocuklarımız ister bayanların yanında, ister bayların yanında havuza girebilirler. Çocuklara özel kaydıraklı çocuk havuzu, çocuklar için animasyon, özel ikramlar, mini club ve çocuk parkımız bulunmaktadır.

BAYLARA ÖZEL: Baylara özel kaydıraklı havuz, su sporu aktiviteleri, hamam ve sauna bulunmaktadır. Misafirlerimize havuz başında içecek ve özel ikramları yapılır.

Ezel Beach Hotel Müşteri Hizmetleri

Türk aile yapısına uygun hizmet kalitesi yüksek bir otel. Bodrum mimarisi içerisinde hizmet veren otel bu sene konsept değişikliği ve isim değişikliği gerçekleştirdi. Önemli yenilikler yapılan otelde personeller eski ve bilgili bir yapıya sahip. Tatiliniz sırasında başınıza gelebilecek her türlü durumla alakalı bilgililer.

Devamı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.