Aleksander Novak, petrol fiyatlarına değindi

Çocuğumu güneş alerjisinden nasıl korurum ?

Belediye başkanı Virginia Raggi

Mom Noticed A Dark Ring Around Her Neck

En iyi saç düzleştirici markaları tavsiye

Kadınlar 6 Ağustos 2016

Saç düzleştirme işlemi eskiden kuaförlerde zahmete girilerek yapılan işlemlerdi.Özellikle belli bir yaşa gelen bayanlar saçlarını düzleştirme için saç ütüsü yaptıklarını hatırlayacaklardır.Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile beraber saç düzleştirme işlemi eskiye nazaran oldukça kolaydır ve her evde yapılabilir. Saç düzleştiren el aletlerinin kullanımı son yıllarda oldukça artmıştır.Bir kaç dakikada şekil almayan ve elektriklenen saçlarınızı daha düze ve daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Bir çok kişisel bakım makinesi üretimi yapan firmanın saç düzleştiricileri bulunmaktadır.Ancak saç düzleştirici seçerek dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunur.Bu durumda bazı markaların saç düzleştirici kullanımlarını arttırmaktadır. Saç düzleştirici almadan önce bütçenizi , saç yapınızı ve kullanım sıklığınızı belirlemeniz gerekmektedir.15 TL’den 300 TL’ye kadar değişen rakamlarda fiyata sahip düzleştiriciler.15 TL’lik olanların etkisi az olabilirken 300 TL olanların profesyonel kullanıma yönelik olması nedeniyle doğru bütçeyi doğru ürünü almaya yönlendirmeniz gerekir.

Saç uzunluğuda saç düzleştirici seçmeyi etkileyen bir durumdur.Bazı saç düzleştiricilerin düzleştirme plakaları darken diğerlerinin ki daha geniş olduğundan etkileri birbirilerinden farklı olacaktır.

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Saç Düzleştirici etkin kullanım özellikleri ile saçlarınızda kuaför kalitesi sağlamanıza yardımcıdır. Koruyucu keratin teknolojisi, 160-230 derece arasında yüksek ısı, Plakalar sayesinde saça eşit basınç , hızlı ısınma özelliği, Ayarlanabilir sıcaklık aralığı ve ısıya dayanıklı saklama çantası ürünü birincil tercih haline getirmektedir.

Braun Satin Hair 7 Colour / ES3 Saç Düzleştirici özellikle boyalı saçlar için geliştirilmiştir. Boyalı saçların özel ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılar ve narin, boyalı saçınızın kurumaya karşı korurken, renk kaybını da % 70’lere varan oranlarda azaltır. Özel ısı ayarı ile saçınızın ince, normal veya kalın olmasına göre ayarlanabilir ve esnek plakası ile aşırı basıncı en aza indirir.

Rowenta SF 4412 Liss & Curl 230 Saç Düzleştirici Kilit düğmesi,power düğmesi ve sıcaklık azaltıp artırma düğmeleri ile oldukça kullanışlıdır. Performansı uygun fiyatına göre optimal düzeydedir.Aynı zamanda bukle özelliği bulunur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.