Agora fobi nedir

Dünya İnsani Zirvesi, bugün İstanbul’da toplanıyor

Bir kötü haber de tiryakilere

O uygulama kalkıyor

Dünyayı Gezen Kedi: Malta

Gezi & Seyahat 8 Nisan 2016

Dünyayı Gezen Kedi: Malta

Gece hayatı denilince akla ilk gelen şehirlerden bir malta, birçok bar ve diskosuyla gece hayatının nabzını tutan ve her kişinin isteğini karşılayabilen bu şehir gündüzleri ayrı gece ayrı güzeldir. Gece hayatı 20.00 başlayıp sabah 5’lere kadar sürmektedir.

Dünyayı Gezen Kedi Malta 2

Ses kısma ve içki yasağı olmayan ve her sınıftan insanı bir arada eğlendiren şehirdir.

Yaş sınırı +18 olsa da 16’lara kadar düşmektedir, yerel halktan başka buraya eğlenmeye gelen yabancı turistlerden oluşmakta. Burada bar ve diskoya girmek ücretsiz içki istediğinizde ödeme yapılmaktadır.

Birçok eğlence  yeri olmasına rağmen her işletme  kalabalık ve cıvıl cıvıldır, yeni insanlara tanışmak ve kaynaşmak için mükemmel bir ortamdır.

Çok eğlenmek ve bütün yıllın stresini atmak için geldiyseniz Pacellive ve Saint Jullian’daki barlara gitmenizi önerim burada içkiler ucuz ve çok kalitelidir.

Dünyayı Gezen Kedi Malta 6

Ayrıca burada hiçbir yer dam istemiyor damsız her yere girebilir ve eğlenebilirsiniz. Malta’nın gelirli turizm olunca birçok eğlence hayatı da baya bir renkli oluyor, sokakları insan dolu el elle gezen sevgililer, içkiyle hafif çakır keyif insanlar, sokak ortasın pizza yiyip şehrin gürültüsüne kapılan insanlar.

Dünyayı Gezen Kedi Malta 4

Malta’ya da azda olsa slow şarklılar çalan ve ruhu dinlendiren yerlerde var. Gece hayatını pek sevmeyen bir şarap içip otellinin oyunu tutmak isteyenleri de düşünmüşler.

Canlı  müzik yapan ve ünlü dj çıkaran yerleri de eğlenmek için seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.