Bodrum’da Mutlaka Gezmeniz Gereken Yerler

Yüksek Topuklarla Boks Yapıyor!

Tumblr Kullanıcılarına Müjde! Tumblr Kullanarak Para Kazanmak Artık Mümkün

Bilgisayar bağımlılığı hastalık mıdır ?

Doğuş Otomotiv Personel Alımı İş İlanları 2017

İş İlanı 27 Ocak 2017

Doğuş Otomotiv Personel Alımı İş İlanları 2017
Uzun yıllardır ülkemizde otomotiv sektöründe bulunan Doğuş Otomotiv, sektörünün başarılı firmalarından birisidir. Ülkemizin lider otomotiv ithalatçısı olan Doğuş Otomotiv bir çok iş pozisyonuna personel işçi alımları gerçekleştirecektir. Sektörünün başarılı otomotiv firmalarından birisinde sizlerde işçi personel olarak çalışmak istiyorsanız makalemizde bulunan Doğuş Otomotiv iş ilanı bilgilerini takip edebilirsiniz.
Doğuş Otomotiv personel alımı iş ilanları bu yıl için konumuzda bulunan meslekler, uygun iş pozisyonlar üzerine gerçekleştirilecektir. Otomotiv şirketinin aşağıda yer alan personel eleman alım ilanlarının yanı sıra bir çok iş ilanı kariyer adresinde listelenmiştir. Sizlerde aşağıda yer alan hasar danışmanı, satış danışmanı ve vezne elemanı gibi ilanlarını incelemek veya diğer ilanlarını takip etmek için makalemizde yer alan Doğuş Otomotiv iş ilanı adresine gidebilirsiniz.
Doğuş Otomotiv şirketinin kariyer adresinde bulunan bazı iş ilanları şöyledir;
– Vezne Elemanı
– Satış Danışmanı
– Sigorta Satış Danışmanı
– Hasar Danışmanı
– Müşteri ilişkileri Sorumlusu
Doğuş Otomotiv şirketi bu yıl içinde bünyesinde kaç personel eleman çalıştıracak, görevlendirecek bilemiyoruz. İnternette araştırdığımızda bu yukarıda bulunan iş pozisyonlarına rastladık ayrıca bu ilanların haricinde de ilanı bulunan şirketin toplamda 159 adet iş ilanı bulunmaktadır. Bu ilanların arasına her geçen gün yeni ilanlarını da eklemeye devam etmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?
Doğuş Otomotiv şirketi bünyesinde oluşan güncel iş ilanlarını, uygun iş pozisyonlarını listelerken sizlere aşağıda verdiğimiz kariyer adresini kullanmaktadır. Otomotiv şirketinin bu kariyer adresini ziyaret ederek güncel ilanlarını takip edebilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.
Doğuş Otomotiv Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/dogus-otomotiv-is-ilanlari-c5094-p29977/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.