Milenyum Çıkmazı adlı kitabın yazarı Burak Çakır ile özel röportaj

Wattpad Nedir ?

En yaşlı dünya şampiyonu atletten rekor

Sokakta su satan kızdan şirket CEO’suna ders!

Doğanın içinde bir adamın hikayesi Instagram’da

Gezi & Seyahat, Sosyal Meydan 29 Kasım 2016

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

DOĞANIN İÇİNDEN BİR ADAMIN HİKAYESİ INSTAGRAM’DA

Instagram fenomeni Omar’ın (Omar Ayvaz) köpeği ile yaşadığı doğa deneyimlerini ve gezgin ruhunu yansıttığı karelerini paylaştığı Instagram hesabı, doğa severler için ilham kaynağı niteliğinde. Takipçilerine dört mevsim şartlarına ayak uydurma mücadelesini, yaşadıkları ile gösteriyor ve ona her tecrübesinde en yakın dostu olan köpeği eşlik ediyor.

Efsane The Wire dizisindeki Omar ve Marlo karakterlerinin isimlerinin birleşimi Omarlo’yu oluşturuyor.
Daha sonra ekibe yine Cane Corso olan Marlo’nun kız arkadaşı Fargo ve küçük kedi kardeşleri Alfa Romeo ve Arı Maya katılıyor

omar-ayvaz-9

Gezgin olmaya çok önceden karar vererek başlayan, doğa hayatı içerisinde yalnız bir yaşamı tercih eden Omar, yeri geldiğinde deniz içerisinde yeri geldiğinde bir orman yürüyüşünde fotoğraflar paylaşıyor. Yüksek dağlara çıkmaktan, derin denizlerde yüzmekten ve karlı yollarda yürümekten hiç çekinmediğini de yine Instagram kareleri ile gösteriyor.

En yakın dostunun haricinde, doğa seyahatleri boyunca karşılaştığı diğer canlıları da paylaşmayı ihmal etmiyor. Günümüzde herkesin kahve ve hazır yemek fotoğraflarını masadan paylaşması trendine karşılık, kendi yaktığı ateşte kendi pişirdiği yemekler ile tam bir doğa manzarası sunuyor.

Doğanın mucizeleri ile yaşamayı öğrenmiş, bu yolda yalnız olmak gerekse bile durmadan devam etmeyi seçmiş olan Omar, aslında bu kareler ile takipçilerine doğa hayatının güzelliklerini ve huzurunu göstermek peşinde.

DOĞANIN İÇİNDEN BİR ADAMIN HİKAYESİ INSTAGRAM'DA

Diğer Instagram hesaplarından ayıran özelliklerinin başında da, yaşadıklarının tamamen gerçek olması dikkat çekiyor. Sadece fotoğraflar ile değil, video paylaşımları ile de yaşadıklarını her anı ile paylaşan gezgin adamın çektiği her kare büyük beğeni toplamakta.

Doğa hayatını seviyor ve bu hayat içerisinde gerçek bir mücadele görmek istiyorsanız, Omar’yu takip ederek bu yaşama siz de şahit olabilirsiniz.

INSTAGRAM HESABINDAN TAKIP EDİN

https://www.instagram.com/theomarlostory/

FOTO GALERİ İÇİN RESME TIKLAYIN

DOĞANIN İÇİNDEN BİR ADAMIN HİKAYESİ INSTAGRAM'DA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.