Bodrum’da Mutlaka Gezmeniz Gereken Yerler

Almanya’da Karadeniz rüzgarı

Fındığın Vücudumuza Yararları

25 Bizarre Black & White Movies Everyone Should See At Least Once

Doğancı: Hayata küçük dokunuşlar

Web Dünyası 4 Mart 2016

Şimdi yazının başlığına bakıp da ne alaka diye düşünebilirsiniz, sizi aydınlatmak nedeni ile hemen konuya girmek isterim, son zamanlar da artan kentsel dönüşüm oranları sayesinde hem sıfır daire sayıları arttı hem de satış oranları doğru orantı ile arttı.

İnsanlar da sıfır dairelere gerek dış cephe gerekse de iç cephe ile küçük dokunuşlar yapmaya başladılar.

Nedir bu küçük dokunuşlar ?

IMG_2917_2918_2919_easyHDR

İlk önce dış cephe kaplamaları, dış cephe, demir korkuluklar,aydınlatma ve ahşap pencereler işte bu dört farklı dokunuş ile mahallenin en gösterişli apartmanına sahip olabilirsiniz.

Aynı şekilde sadece apartmanların dış cephelerini taş kaplama ya da duvar kaplama ile yapmanın yeterli olacağını düşünmeyenler de aynı şartlar da ev içinde de dekorasyonlara başladılar. Özellikle maliyetli olan ev dekorasyonlarında sadece bir duvar ya da televizyon ünitesi arkası veya bir kolon bile oldukça fark yaratabiliyor, bizden söylemesi.

Doğancı

Bu saye de harcanan maliyetler kat kat üstüne de konulabiliyor ya da eviniz özel dekorasyonlu tabiri ile satışa konuluyor, ben bu anlatılanları görsel olarak da görmek isterim derseniz eğer bir de İstanbul da iseniz sizleri ofisimize bekleriz, adresimize ise www.doganci.com sitemizden ulaşabilirsiniz…

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.