Güneş enerjisine yatırım

Dinozor türü keşfedildi

Küresel ısınma ve tayfun

Ara Güler için fotoğraf müzesi kuruluyor

Cilt Kusurlarını Kapatan Makyaj Önerileri

Güzellik, Kadınlar 10 Mart 2016

Kadınlar için cilt temizliği ve kusursuzluğu çok önemlidir. O yüzden kadınlar cilt güzelliklerine çok önem verirler. Büyük özenle yaptıkları maskelerle cilt lekelerini ve sivilleri engelleyen kadınlar özel makyaj pratikleriyle de daha da iyi bir görünüme kavuşurlar. Sizlerde daha iyi bir görünüm elde etmek istiyorsanız cilt kusurlarını kapatan makyaj önerilerine göz atabilirsiniz.

Cilt kusurlarını kapatan makyaj önerilerinin başında fondöten tercihin çok iyi ayarlanması gelmektedir. Ten renginize en yakın olan fondöten rengini seçerek cildinizde bulunan lekeleri tamamen kapatabilirsiniz. Ancak fondöteni uygulamadan önce bulunan şekerin üzerine kapatıcı uygulamanız daha iyi sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Yüzünüzde benekler bırakmadan uyguladığınız fondötenin üzerine süreceğiniz pudra cildinizin parlamasını engelleyecektir. Ayrıca yüzünüzü renklendirici sayesinde daha da renklendirebilirsiniz. Saç ve göz renginize uygun allıklar da sizler için iyi bir makyaj yöntemi olacaktır. Şeftali ve pembenin tonları bu sezonun allık renkleri arasında yer almaktadır.

Cilt kusurlarını kapatan makyaj önerilerinden bir diğeri de göz makyajına verilen önemdir. Gözlerinizi ön plana çıkararak cilt kusurlarınızı arka plana atabilirsiniz. Bakışlarınıza etkililik kazandırmak için özellikle far sürmeyi ihmal etmemelisiniz. Aynı zamanda göz kalemi ve maskara yardımıyla da göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Ancak cilt kusurlarınızı tamamen kapatmak istiyorsanız düzenli olarak cildinize bakım uygulamalınız. Böylelikle hem sağlık açısından hem de güzellik açısından iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.