Antarktika’da kek bulmanın heyecanı yaşanıyor

Semaversiz Piknik Olmaz

You Will Never Think Of Thieves The Same Way After Watching This Guy

Venezuela’da yaşam gittikçe zorlaşırken

Cilt Bakımı ve Kozmetik Ürünleri

Kadınlar 30 Aralık 2016

Cilt Bakımı ve Kozmetik Ürünleri

Yaşlanma ve strese bağlı olarak cilt yapınızda meydana gelen birtakım sorunlar görsel olarak sizleri etkileyeceği gibi sağlığınızı da belli oranda etkiliyor. Bu yüzden kozmetik ürünleri desteği ile birlikte cildinizi diri tutmanızı tavsiye ediyor ve kozmetik ürünleri alışverişi yapmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini de siz değerli dostlarımız ile paylaşıyoruz.

Ürün seçimi yapmadan önce cilt tipinizi de belirlemeniz gerekiyor ve buna göre ürün tercihi yaptığınız takdirde fayda sağlamanız da çok daha kolay olacaktır. Nem yoğunluğunun az olduğu ve daha gergin yapıya sahip olan ciltler, kuru cilt yapısı olarak karşımıza çıkıyor ve bu cilt yapısı için nemlendirici ve süt bazlı kremleri kullanmanız tavsiye ediliyor. Normal cilt yapısı ise nem dengesinin ideal olduğu cilt yapılarıdır ve gözenekleri kapalıdır. En ideal cilt yapısı olarak karşımıza çıkıyor ve bakımı da çok daha kolaydır. Karma cilt yapısı ise alın ve burun bölgesinin daha yağlı ve diğer bölgelerin daha kuru bir şekilde karşımıza çıktığı cilt yapısıdır.

Sivilce izi bu cilt yapısında daha belirgin bir şekilde karşınıza çıkar ancak sivilce kremleri desteği ile birlikte sizler de bu izlerden kısa sürede kurtulabilir ve cildinizi daha pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi kozmetik ürünü tercihlerinizde önceliğiniz her zaman cilt yapınız olmalı ve seçimlerinizi de buna göre yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.