7 bin 800 ışık yılı mesafede karadelik

Doğancı: Hayata küçük dokunuşlar

Selena helps raise $59m for needy children

CV hazırlarken nelere dikkat edilmeli

Burçlara göre evlilik

Magazin 26 Mart 2016

Burçlara göre evlilik

Burçlar, kişilerin olaylara yaklaşımları, duygusal eğilimleri, tavırları ve düşünce yapıları hakkında tutarlı bir izlenim oluşturma fırsatı sunar.

Kişiler arası ilişkilerde de fikir edinmeye yardımcı olur.

Bu ilişkilerin tartışmasız en önemlisi olan aşk ve aşkın kapısını açtığı evlilik hususunda da burçları dikkate almak faydalı bir tutum olacaktır.

Kişi evliliğe karar verdiğinde uzmanlar tarafından yapılan burç yorumlarını temel alarak kendisinin ve evlenmeyi planladığı kişinin evlilik kurumuna yaklaşımları hakkında fikir sahibi olabilir.

Ayrıca evlilikte iki kişi arasındaki uyum da burçlar vasıtasıyla evlilik öncesinde öngörülebilir. Bu noktada üzerinde durulması gereken iki temel faktör söz konusudur;

Burçlara göre aldatma nedenleri oğlak

  1. Burçlara göre kişinin evliliğe yaklaşımı

Kişinin evlilik konusunda ne düşündüğü, evlilikten ne beklediği, evlilik sürecine dâhil edeceği artıları ve eksileri hakkında burçlar kayda değer veriler sunar.

Mesela, koç burcu evlilikten heyecan bekler, monoton bir evlilikte duygusal boşluğa kalır ve başarısızlık hissine kapılır.

Romantizmden uzaktır, duygusallığı mantıkla birlikte yürütme çabasındadır.

Evliliği kutsal kabul eder ve sorumluluklar yüklenir. Kıskançlık, tartışmalar, eşten gelen şikâyet ve abartılı isteklerden nefret eder.

Burçlara göre aldatma nedenleri yay

  1. Burçlar arasında evlilikte uyum

İki burcun evliliğe adım attıklarında karşılaşacakları olumlu-olumsuz senaryolar üzerinde burçlar vasıtasıyla tutarlı ve geçerli tahminler yürütülebilir.

Örneğin; koç-aslan burçları arasındaki evlilik iki burcun da eğlenceyi, yenilikleri sevmeleri ve kafa dengi olmaları düşünüldüğünde mutlu bir süreç olarak öngörülebilir.

Koç-oğlak burçları arasındaki evlilik ise bu iki burcun kişiliği birbirine ters düştüğünden yanlış bir karar olarak değerlendirilebilir.

Burca göre diyet boğa

Özetlemek gerekirse; burçlara göre evlilik, uzun süreli bir mutluluğa kapı açan, yıllar geçip gittiğinde pişmanlığın su yüzüne çıkma riskini azaltan, tutarlı ve mantıklı bir karar olarak kabul görmelidir. Kişinin evlenmeden önce kendisi ve eşi olmasını planladığı kişinin evliliğe yaklaşımı ya da bu sürece adım attıklarında aralarındaki uyum hususlarında burçları temel alması faydalı olabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.