Japonya’da 11 Mart 2011: Tsunami

Google, 24 Kasım logosu

Hünkar Beğendi pişirecek

Türkiye’de ortalama yaşam süresi

Burçlara göre aldatma nedenleri

Magazin 28 Mart 2016

Burçlara göre aldatma nedenleri:

Koç Burcundan başlarsak; koç burcu avcı bir burçtur. Size sahip olduğunu, sizin onun avcunun içinde olduğunu düşündüğü zaman ilgisini aniden kaybedebilecektir. Yeni tecrübeler istemek koç burcunun belirgin özelliklerindendir.

Burca göre diyet koç

Boğa burcunda ise ilişki başında aşırı bir sevgi ve ilgi görmeniz muhtemeldir. Daha sonralarında ise sizden de bekleyecektir. Boğa burcu tam bir ayrılma özürlüsü olmasından dolayı sonucu olmayacağını bildiği ilişkilerini devam ettirebilirler. Tabi hayatı size zindan ederek. Sizi kaçırmaya çalışacaktır.

Burca göre diyet boğa

İkizler burcu sevmesine sever. Ama örneğin başka kadınlara da açık davranacaktır. Karşısındaki insan kendisini çok fazla ciddiye almaya başladığında gidecektir. Fazla ilgiyi sevmezler çünkü itici bulurlar. Üzerlerine gelinmesinden ve kıskanılmaktan hoşlanmazlar.

Burca göre diyet ikizler

Yengeçler ise aşka âşık bir burçtur. Hayal kırıklığına uğradığında, düşündüğü gibi biri çıkmadığınızda, onu incittiğinizde, eleştirel ve hırçın davranışlarınız nedeniyle sizden soğuması muhtemel olabilir. Garantici bir burç olduğundan ise ayrılmak için önce birini bulacaktır. Sonrasında ise sesi soluğu duyulmayacaktır.

Burca göre diyet yengeç

Gelelim Aslanlara, aslanların en bilindik özelliği takdir edilme arzusudur. Gururunun zedelenmesi, eleştirilmek, desteklenmemek aslanın gitmesine neden olur. Giden aslan asla geri gelmez. Aslanlar için ya hep ya hiçtir. Hatasını kabul etmez, suçu sizde bulur ve size de bunu kabul ettirir. Siz neden diye düşünürken o çoktan yeni avının peşine düşmüştür bile!

Burca göre diyet aslan

Başaklar ise mükemmeli arayan bir burçtur. Entelektüel yetersizlik bir nedendir onun için. Ayrılacağı zaman hafızası silinecek ve umursamayacaktır. Onun dışında kalbinizi kırmamaya çalışırlar ama açık kapı da bırakmayacaklardır.

Burca göre diyet başak

Terazi ise despottur. Kurallar koyar ve siz onun kafasında o kurallara uymadığınızda çok kolay vazgeçerler. Konuşmadan terk edeceklerdendir. Konuştuğunuz zaman ise ilişkideki hatalarınızı yüzünüze vurmaktan ve kalp kırmaktan çekinmeyeceklerdir.

Burca göre diyet terazi

Akrep burcu için kontrolü kaybetme duygusu ayrılmak için de gerekirse aldatmak içinde yeterli bir duygudur onlar için. Ayrılık öncesinde sizi ayrılığa hazırlarlar. Çünkü sizin gelecekte tekrar karşısına çıkmanızı istemezler.

Zodiac Signs

Yay burcunda özgürlüğü her şeyden önce gelir. Onun için onun duyguları, onun merakı vardır. Ayrılırken de çok gaddar olabilirler. Gezmeyi sevmemeniz ya da akıllı biri olmadığınızı düşündürmeniz onun için iyi bir nedendir.

Burçlara göre aldatma nedenleri yay

Oğlak burcu sizi yeterince benimsemişse sizden ayrılacak en zor burçtur. Sıcakkanlı bir âşık değildir. Eğer sizi aldatmışsa veya ayrılıyorsa bunun nedeni sizi yanınıza denk görmüyor olması veyahut sizi yeterince sevmediğini anlamış olmasıdır.

Burçlara göre aldatma nedenleri oğlak

Kovalar için istenmediğini hissetmek yeterlidir. Bunun dışında hesap sorulması, kısıtlanmak, müdahale edilmek, arkadaşlarına karışmak gibi sebepler kovanın gitmesine yeterli olacaktır. Arkadaşlıkları sayesinde zaten ayrılığı kolay atlatacaktır.

Burca göre diyet kova

Balık burcu için aldatmak içinde ayrılmak içinde bir nedeni yoktur. Duygusal dünyasının sarsılması ayrılık konuşması bile yapmadan gitmesine sebep olabilir. Zaten onun için bitmişse bitmiştir. Ayrılık konuşmasına da zaten tenezzül etmeyecektir.

Burçlara göre aldatma nedenleri balık

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.