Çin’den Mars atlımı…

1,5 ton çöp yüklü otonom uzay kargo aracı Cygnus’u uzaya bıraktı

Ağustos ayının en popüler telefon oyunları

Sized Fatty Mass

Burca göre diyet – 2016

Magazin 21 Mart 2016

Burca göre diyet

Bilindiği üzere burçlar kişilerin kişilik özelliklerini en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Bu özellikler üzerinde dikkat edilerek burca göre diyet uygulaması gerçekleşebilir.

Burca göre diyet konusunda ise burçları ele alalım.

Burca göre diyet koç

Koç: Genel yapısı itibariyle koç burçları çok sabırsız bir kişiliğe sahiptir. Hal böyle olunca mutfak konusunda da sabırsızlıkları ön plandadır. Bu yüzden bu sabırsızlıklarını gidermek amacıyla her türlü diyetlere uygulama konusunda meyillilerdir. Fakat bu diyet uygulaması yalnızca belirli bir süreyi kapsamaktadır. Çünkü bir süre sonra diyet uygulama yönteminden vazgeçme yolunu tutarlar. Bu  yüzden koç burcuna sahip kişilerin yemek yerken yavaş yemelerini tavsiye etmekteyiz. Yapılan diyetinde bol bol su içmek ve aralarda meyve yemek mantıklı olacaktır. Ayrıca üç öğün yemenizde daha doğru yöntemdir

Burca göre diyet boğa

Boğa burcu: Boğa burçları için öğün araları çok önemlidir. Bu yüzden genellikle zamanlarının çoğunu bu araya ayırmaktadırlar. Fakat dayanıklı yapılarına sahip olmaları onlar için ayrı bir avantajdır. Çünkü istediği şeyi gerçekleştirme gücü çok fazladır. Bu yüzden eğer kilo vermek istiyorsanız bunu kafanıza koymanız yeterli olacaktır.

Burca göre diyet ikizler

İkizler burcu: Alınan kalorileri hemen harcama yapısına sahip olan ikizler bu konuda oldukça şanslılar. Diyet uygulama yöntemine çok sıcak bakmadığınızı kolaylıkla söyleyebiliriz.

Burca göre diyet yengeç

Yengeç burcu: Yengeç burcu genellikle sağlıklı yemeklerin olduğu alanları keşfetmektedir. Zayıflama yolunu seçmek isteyen yengeç burçları eğer sinir ve streslerine hâkim olabilirlerse kısa sürede ideal kilolarına kavuşmaları bir mucize değildir.

Burca göre diyet aslan

Aslan burcu: Genellikle zengin içerikli öğünlere yönelen aslan burçları, diyet uygulama konusunda oldukça başarılıdır. Öğün saatlerine dikkat ederek yemek yemelerinizi gerçekleştirirseniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Burca göre diyet başak

Başak burcu: Sağlıklı beslenmeye çok önem veren ve elinden geldiğince uygulamaya çalışan bir burç olduğunu söyleyebiliriz.

Burca göre diyet terazi

Terazi burcu: Zevklerine oldukça düşkün olan terazi burçları yemek yeme konusunda da üstüne yoktur. Şık restaurantlarda yemek yeme alışkanlıklarına sahip olan bu burç, diyet yapma konusunda isteksizdir.

Zodiac Signs

Akrep burcu: Bu burca sahip olan insanların bitki çayı tüketimlerine ağırlık vermelerinde fayda vardır.

Burca göre diyet kova

Kova ve balık burçları da diyet konusunda her ne kadar isteksiz olsalar da istedikleri zaman gerçekleştirebilme kabiliyetlerini olduğunu söyleyebiliriz. Kişilerin özelliklerini yansıtan burçlar diyet programlarına göre uyup uymama konusunda kişilik özelliklerinden dolayı analiz edilebilir. Bu yüzden burçlara göre bu tür diyet uygulanabilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.